Süper Ses Yalıtım Malzemeleri

Süper Ses Yalıtım Malzemeleri

Hızlı Ayrıntılar Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara) Marka Adı: Vinco Model Numarası: V-4577 Tip: Ses Bariyerleri, Siyah tip, Şerit tip, kumaş tipli Ürün Adı: Toplu Yüklenen Vinil Malzeme: PVC Boyut: 1200 * 10000mm 1200 * 5000mm Kalınlık: 1.2mm, 2mm, 3mm Yoğunluk: 33KG / Rol2.4-5kg / m2 Şekil: Rulo Fonksiyon: Ses Yalıtımlı, Isı Yalıtımı, Ses Yalıtımı, Yanmaz, vb Çevre: Sınıf E1 Sertifikası: CE, SGS

Ürün ayrıntıları

Ürün Açıklaması

Malzemeler Toplu Yüklenen Vinil

Kütle Yüklü Vinil, makromolekül malzemeden, metal gücünden ve diğer aksesuar bileşenlerinden yapılmış, özel olarak tasarlanmış bir ses yalıtım ürünüdür.

Mas yüklü vinil eklemek, duvarlarınız, tavanlarınız veya yer döşemelerinizden aktarmanın en iyi yoludur ve kütle yüklü vinil, kütle eklemek için en iyi çözümdür! Toplu Yüklenmiş Vinil, buulti fonksiyonlu salonda, ofis ve araba vb. Alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ürün parametreleri

Ürün parametreleri
Ürün adı Toplu Yüklü Vinil
Malzeme PVC
Boyut 1200x10000mm 1200x5000mm
Kalınlık 1.2 mm, 2 mm, 3 mm
Yoğunluk 2.4-5kg / m2
STC 26-30dB
tip Kumaş tipinde, gümüş tipinde ve normal siyah tipinde
şekil Rulo
Uygulama Endüstriyel Bina, Kapalı, Araba, KTV, Disko, vb
Özellikler Ses geçirmez, yanmaz, çevre, kurulumu kolay, vb yüksek oranda
sertifika CE
Kurulum

1/8 "kalın Süper Ses Yalıtım Malzemeleri Toplu Yüklü Vinil

Toplu Yüklenen Vinil, kurulumu kolay bir bariyerdir ve her Kendin Yap'ını denemesini kolaylaştırır. Kütle Yüklü Vinil'i duvarınızın çivilerine, zeminin altına veya tavan kirişlerine uygulayın ve evinizi ses geçirmez hale getirin!

Bir çift:Deadening Keçesi Sonraki:3mm Kalın MLV

Sorgulama