Polietilen Köpük

Polietilen Köpük

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd en iyi polietilen köpük üreticileri ve Çin'deki tedarikçilerinden biridir, toptan bizim özelleştirilmiş polietilen köpük İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir. Son ürün özellikleri: Konvansiyonel geniş: 1-1.5 m ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd en iyi polietilen köpük üreticileri ve Çin'deki tedarikçilerinden biridir, toptan bizim özelleştirilmiş polietilen köpük İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir.

Son ürün özellikleri:

Konvansiyonel genişlik: 1-1.5 m

kalınlık: 3-15 mm yeniden gözden geçirme (diğerleri daha sonra tartışılabilir)

oran aralığı :, beş kez, on kez, 15 kere, 20 kere, 30 kere, (30 kere normal)

Kimyasal çapraz bağlama polietilen köpük malzeme --- XPE, düşük yoğunluklu polietilen ekstrüzyon kimyasal çapraz bağlayıcı köpük maddeler, XPE için kısadır. Toksik olmayan, niteliksel ışık, düşük eğilimli, kuyu suyu direnci ve kimyasallara ve iyi fiziksel özelliklere dayanıklı mükemmel ısı yalıtımı özellikli. Farklı oranlarda, farklı kalınlıklarda ve farklı renklerde köpük malzemeleri üretebilir, onun ikincil işleme performansı üstün, aynı zamanda diğer kompozit malzemelerle çeşitli kompozit malzemelere işleyebilir.

Pazarın gereklerine göre firmamız kendi XPE fonksiyonel ürünlerimizi geliştirmiştir: alev geciktirici XPE, iletken XPE, antibakteriyel küflenmez XPE, yüksek sıcaklığa dayanıklı XPE, yüksek elastik XPE, vb.

Ürünler, yüksek ısıya dayanıklı, alev geciktirici, düşük yoğunluklu, pürüzsüz yüzey ve aşınma direnci, yüksek direnç, yaşlanma direnci, iletkenlik, iyi su direnci, ses yalıtımı, ısı yalıtımı, rahat hissetme, iyi işleme gibi yüksek kalite üstünlüğüne sahiptir. performans, vs Bu, anti-küf özellikleri ve diğer uluslararası korozyona dayanıklı, her türlü uluslararası çevre standartlarına uygun her türlü fonksiyonel malzemelerden bir çeşittir.

Bir çift:Özel Köpük Sonraki:Üretan köpüğü

Sorgulama