Duvar Halısı

Duvar Halısı

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd biridir en iyi duvar halı üreticileri ve Çin'de tedarikçiler, toptan bizim özelleştirilmiş duvar halı İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir. Ürün özellikleri: 30m * 1.5 m * 9 mm ağırlık 900 g Malzeme: alev ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd biridir en iyi duvar halı üreticileri ve Çin'de tedarikçiler, toptan bizim özelleştirilmiş duvar halı İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir.

Ürün özellikleri: 30m * 1.5 m * 9 mm

ağırlık 900 g

Malzeme: alev geciktirici elyaf

Ses emici duvara halı spesifikasyonu:

1, arka tarafında çok katmanlı sprey alev geciktirici, iyi alev geciktirici etkisi

2, çevre koruma, tatsız, iyi dekoratif ses emici etkisi

3, çok renkli, isteğe bağlı renk.

4. uygun inşaat, doğrudan duvar yüzeyinde sopa.

ses emici duvar halıları için basit yapı

Ses emici duvar halı profesyonelce tasarlanmış akustik dekorasyon malzemeleridir, akustik ayarlama yapmaya uygundur, bu da kullanıcılara en iyi akustik çözümü sağlayabilir. Akustik gereksinimlere ek olarak, ses emici duvar halı kaplaması seçmek için renklidir, çünkü hedeflerinize maksimum olasılık sağlaması için, kullanıcının kişisel gereksinimlerine göre ayarlanabilir.

Ses emici duvar halı uygulama kapsamı:

Opera, tiyatro, stüdyo, stüdyo, stüdyo, deneme odası, işyeri bürosu, televizyon, radyo, çok fonksiyonlu salon, konferans salonu, stüdyo, konser salonu, salon, spor salonu, okul, büyük eğlence şehri, otel, KTV, üst düzey villalar veya hanehalkı, akustik gereksinimi ile sıkıdır.

Hot Tags: duvar halısı Çin, üreticiler, satıcılar, fabrika, toptan satış, kişiselleştirilmiş, en iyi fiyat, Birleşik Krallık, duvardan duvara halı, modern duvardan duvara halı, duvardaki halı
Bir çift:Magnezyum Oksit Levhası Sonraki:Ses Yalıtım Levhası

Sorgulama