Ses Yalıtım Boruları

Ses Yalıtım Boruları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Co, Ltd bir Çin'de en iyi ses boruları üreticileri ve tedarikçileri, toptan bizim özelleştirilmiş ses geçirmezlik boruları İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir. Boru / Kanal için Kompozit Ses Yalıtım Materyalleri ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Co, Ltd bir Çin'de en iyi ses boruları üreticileri ve tedarikçileri, toptan bizim özelleştirilmiş ses geçirmezlik boruları İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir.

Boru / Kanal için Kompozit Ses Yalıtım Malzemeleri

Şartname:

Kalınlığı: 27mm

boyut: 1000mmx5000mmx27mm.eşe özelleştirilebilir

Yoğunluk: 4.5kg / m2

Malzemeler: 25mm Dalga Akustik Sünger + 2mm ses yalıtım malzemeleri + 0.1mm Alu folyo yüzlü.

Kullanımı: Gürültülü boruları, kanalları, valfleri ve fan muhafazalarını sarmak için kullanılır

Ses yalıtımı sönümleme malzemeleri ile birleştirilen 25 mm ses emici sünger ses geçirmez ürünlerdir. Dış tabaka alüminyum folyodur.

Özel boru / kanal ses geçirmez malzeme üç katmanlı kompozit malzemeden yapılmıştır

1. Ses emici sünger veya ses emici halılar;

2.PVC veya EVA, yumuşak ses geçirmez malzemeler

3. Üç katmanlı bileşik Alu folyo.

Firmamız araştırma ve geliştirme ile bu üç çeşit malzeme, bir kerelik bileşik ve sabit genişlikteki düzeltme, sabit nokta yivli, sabit uzunlukta kesim için modern mekanik yöntemleri kullanmaktadır.

Özel boru / kanal ses geçirmez malzemenin etkisi:

Ses emici sünger ve ses emici halı, su altı sesini ve borudan gelen dürtüsel sesi absorbe eder. PVC veya EVA, yüksek oranda alev geciktirici materyaldir, gürültüyü engelleyen ek olarak, gürültü engelleri de oynar. su ve daha iyi görünümlü, aynı zamanda iyi görünümlü, çevre dostu, yangın direnci, yaşlanma kanıtı, uzun servis ömrü, inşaat için uygun, karanlık bir yerde, bakteri üreme önleyebilirsiniz. malzeme boru dışına göre sabit ölçekli kesim olmuştur çapında ve 2.5 cm arayüze sahip, sadece iyi bir ses yalıtımı efekti değil aynı zamanda inşaatta da uygun

Bir çift:Alüminyum Folyo Dokuma Kumaş veya Alüminyum Isı Bariyeri Sonraki:Yalıtım Örtüleri

Sorgulama