Ses Yalıtım Boruları

Ses Yalıtım Boruları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Co, Ltd çin'de en iyi ses yalıtım boruları üreticileri ve tedarikçilerinden biridir, toptan bizim özelleştirilmiş ses yalıtımboruları İngiltere'de yapılan hoş geldiniz, ve aynı zamanda bizimle fiyat kontrol etmek için hoş geldiniz. Boru/Kanal kompozit ses yalıtım malzemeleri...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Co, Ltd çin'de en iyi ses yalıtım boruları üreticileri ve tedarikçilerinden biridir, toptan bizim özelleştirilmiş ses yalıtımboruları İngiltere'de yapılan hoş geldiniz, ve aynı zamanda bizimle fiyat kontrol etmek için hoş geldiniz.

Boru/Kanal kompozit ses yalıtım malzemeleri

Belirtimi:

Kalınlık:27mm

boyut:1000mmx5000mmx27mm.özelleştirilebilir

Yoğunluk:4.5kg/m2

Malzemeler:25mm Dalga Akustik Sünger+ 2mm ses yalıtım malzemeleri+0.1mm Alu folyo yüzlü.

Kullanımı: Gürültülü boruları, kanalları, vanaları ve fan gövdelerini sarmak için kullanılır

Ses yalıtımı sağlayan ürünler, 25 mm ses emici sünger, ses yalıtımı sönümleme malzemeleri ile biraraya getirilmiştir. Dış tabaka alüminyum folyodur.

Özel boru/kanal ses geçirmez malzeme üç katmanlı kompozit malzemeden yapılır

1. Ses emici sünger veya ses emici halılar;

2.PVC veya EVA , yumuşak ses geçirmez malzemeler

3.Three kat kompozit Alu folyo.

Firmamız araştırma ve geliştirme tarafından malzemelerin bu üç tür, bir kerelik bileşik ve sabit genişlik tespin, sabit noktalı, sabit uzunlukta kesim modern mekanik kullanın.

Özel boru/kanal ses geçirmez malzemenin etkisi:

Ses emici sünger ve ses emici halılar, boru/kanaldan gelen sualtı sesini ve itici sesi emer. PVC veya EVA yüksek oranda, alev geciktirici malzeme, gürültü bariyerleri bir rol oynar,Daha fazla su ve darbe neden gürültü kesmek için ek olarak,aynı zamanda iyi görünümlü ,Çevre dostu, yangına dayanıklılık, yaşlanma kanıtı, uzun hizmet ömrü,karanlık yerde bakteri üreme önleyebilirsiniz, inşaat aelverişli.malzeme boru dış çapına göre sabit ölçekli kesim olmuştur ve 2.5 cm arayüze sahip, sadece iyi bir ses yalıtımı ve inşaat uygun

Bir çift:Pvc Tabanlı Ses Engelleri Sonraki:Ses Geçirmez Akustik Keçe

Sorgulama