Ses Yalıtım Boruları

Ses Yalıtım Boruları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Co Ltd en iyi ses yalıtımı boru üreticileri ve tedarikçileri Çin, toptan bizim özelleştirilmiş ses yalıtımı boruları toptan hoş geldiniz, ve aynı zamanda bizimle fiyat kontrol etmenizi bekliyoruz. Boru / Kanal için Kompozit Ses Yalıtım Malzemeleri ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Co Ltd en iyi ses yalıtımı boru üreticileri ve tedarikçileri Çin, toptan bizim özelleştirilmiş ses yalıtımı boruları toptan hoş geldiniz, ve aynı zamanda bizimle fiyat kontrol etmenizi bekliyoruz.

Boru / Kanal için Kompozit Ses Yalıtım Malzemeleri

Şartname:

Kalınlığı: 27mm

boyut : 1000mmx5000mmx27mm. özelleştirilebilir

Yoğunluk: 4.5kg / m2

Malzemeler : 25mm Dalga Akustik Sünger+ 2mm ses yalıtım malzemeleri+0.1mm Alu folyo kaplı.

Kullanımı: Gürültülü boruları, kanalları, valfleri ve fan gövdelerini sarmak için kullanılır

Ses geçirmez ürünler 25 mm ses emici süngerden yapılmış, ses yalıtımı sönümleme malzemeleri ile birleştirilmiştir. Dış katman alüminyum folyodur.

Özel boru / kanal ses geçirmez malzeme üç katmanlı kompozit malzemeden yapılır

1.Ses emici sünger veya ses emici halılar;

2.PVC veya EVA, yumuşak ses geçirmez malzemeler

3. üç katmanlı kompozit alu folyo.

Firmamız araştırma ve geliştirme tarafından bu üç çeşit malzeme, modern mekanik bir kerelik bileşik ve sabit genişlik düzeltme, sabit nokta oluklu, sabit uzunlukta kesme kullanın.

Özel boru / kanal ses geçirmez malzemenin etkisi:

Ses emici sünger ve ses emici halılar, sualtı sesini ve borudan / kanaldan gelen dürtüsel sesi emer.PVC veya EVA yüksek oranda, alev geciktirici malzemedir, Gürültü bariyerleri rolünü oynar, neden olduğu gürültüyü kesmeye ek olarak su ve darbe daha da, aynı zamanda iyi görünümlü, çevre dostu, yangına dayanıklılık, yaşlanma geçirmez, uzun ömürlü, olabilir karanlık bir yerde bakteri üreme önleyebilir, inşaat için uygun. malzeme boru ölçekli göre sabit ölçekli kesme olmuştur çapı ve 2.5 cm arayüzü vardı, sadece iyi bir ses yalıtım etkisi ve inşaat uygun

Bir çift:Pvc Tabanlı Ses Engelleri Sonraki:Ses Geçirmez Akustik Keçe

Sorgulama