Yalıtım Örtüleri

Yalıtım Örtüleri

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd bir Çin en iyi yalıtım battaniye üreticileri ve tedarikçilerinden biridir, toptan bizim özelleştirilmiş yalıtım battaniye İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir. Zemin yalıtım keçe ses yalıtım malzemeleri bir ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd bir Çin en iyi yalıtım battaniye üreticileri ve tedarikçilerinden biridir, toptan bizim özelleştirilmiş yalıtım battaniye İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir.

Zemin yalıtım kefesinin ses yalıtım malzemeleri, yüksek yoğunluklu ve yumuşak rulo malzemelerin bir çeşididir; hammaddeler, lastik, alçı ile polimer malzeme, duvar yalıtımı ve tavan yalıtımı için yaygın olarak kullanılır; boru, ses yalıtımı ve mekanik sönümleme için de geçerlidir cihaz.

Ürün adı

Zemin kaplama yorgunluğu

Boyut

1200 * 10000 * 1.2 mm / 2.0 mm / 3.0 mm

Yoğunluk

20 kg / rulo

Renk

Siyah

şekil

Rulo

Ses emme katsayısı

27 dB

çevre

E1 sınıfı

yanmaz

B1 sınıfı

Malzeme

Kauçuklar, polimer malzemeler, metal tozlar

Paketleme

Standart poli torbalar, bir poli

Uygulama:

● Klimalı oda, kompresör odası, pompa odası, atölye, akustik oda, akustik muhafazalar, ses yalıtımlı, ses geçirmez kapı vb.

● Konser salonları, tiyatrolar, kayıt stüdyosu, stüdyo, dinleme odası, konferans odası, spor salonu, sergi salonları, dans salonları

Teori:

Zemin kaplama keçesi yüksek yoğunluklu bir ses yalıtım malzemesidir, kendisini kolayca şok edemez, bu nedenle duvara koyduğunuzda, kıvırma keçesi, zamanla şok edici duvarları önleyerek mükemmel bir ses yalıtımı efekti elde etmenizi sağlar.

Avantajları:

● İyi ses yalıtımı malzemesi

● Sönüm direncine, aleve dayanıklı, neme dayanıklıdır

● ses bariyeri, iyi bir ses yalıtım efektine sahiptir, gelen harici ses odasını önler, böylece kapalı yaşam ortamını değiştirir.

● Odaya gelen dış sesin yayılmasını önlemek, yaşam kalitesini artırmak

●% 100 çevreci ve yanmaz

Bir çift:Ses Yalıtımı Kütle Yavaş Vinil Sonraki:Ücretsiz

Sorgulama