Polyester vatka

Polyester vatka

Shenzhen Vinco ses yalıtımı malzemeleri Co, Ltd üreticileri tüfeklerindeki en iyi polyester biridir ve tedarikçiler Çin'de, İngiltere'de yapılan bizim özelleştirilmiş polyester vatka toptan Hoşgeldiniz ve de bizimle beraber fiyat kontrol etmek için hoş geldiniz. Ürün adı: sprey gümrüklü pamuk ağırlık: 40g/㎡ ~ 900g/㎡...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco ses yalıtımı malzemeleri Co, Ltd üreticileri tüfeklerindeki en iyi polyester biridir ve tedarikçiler Çin'de, İngiltere'de yapılan bizim özelleştirilmiş polyester vatka toptan Hoşgeldiniz ve de bizimle beraber fiyat kontrol etmek için hoş geldiniz.

Ürün adı:sprey gümrüklü pamuk

Ağırlık:40g/㎡ ~ 900g/㎡

Genişlik:0,5 m ~ 3.2 m

kalınlığı:0,5 cm ~ 5 cm

Özellikleri:iyi çekme dayanımı, iyi esneklik, çevre koruma, kalite çam, yumuşak, rahat, sıcak ve güçlü, su oluşturmak, isteğe bağlı, yumuşak sertliği kolay değil.

Uygulama kapsamı:yatak takımları, mobilya, mobilya, filtre vb. giyim için kullanılan...

sprey gümrüklü pamuk püskürtme-gümrüklü tüfeklerindeki olarak da bilinir genellikle demek alanı pamuk ya da vakum pamuk dokuma olmayan kumaş, bir tür, bu doğal pamuk lifi, sentetik elyaf veya sentetik elyaf taraklama, püskürtme, pişirme ve kür maraton tarafından yapılmış processing.because kabarık vardır, yüksek sıkıştırma rebound, Kuru, ıslak çamaşır ve kalite ışık ve sıcak ve diğer özellikleri. Bu yüzden son yıllarda üretim pamuk ve Kayak ceketler, uzay giysisi ve battaniye, uyku tulumu ve diğer odada ve bazı endüstriyel faaliyetler için önemli malzeme haline gelmiştir.

Ürün ilke:Kolloidon pamuk püskürtme penye, püskürtme, Ütü işlemi sentez yoluyla saf polyester elyaf türüdür, sıcak özellikleri, gerilme gücü, esneklik, nem, vb yıkama su vardır... Yumuşak, pürüzsüz gevrek olmuş

Bir çift:Zor pamuk Sonraki:Polyester Lif Ses Emici

Sorgulama