High Denstiy Mlv MASS YÜKLENEN VİNİL

High Denstiy Mlv MASS YÜKLENEN VİNİL

Model Numarası: Kütle Yüklenmiş Vinil Tipi: Ses Bariyerleri Malzeme: EPDM Kauçuk, Metal Güçler Renk: Siyah

Ürün ayrıntıları

MLV


Iso battaniyesi, duvarların, tavanların ve yerlerin ses yalıtımında kullanılan yüksek yoğunluklu bir ses engelleyici membrandır. Havadaki gürültünün ses yalıtımı ve çevre gürültüsü iletimi için güncel teknolojiyi ve esnekliği birleştirir
Esnekliği, ince tasarımı ve yüksek direnci sayesinde kullanımı kolay bir malzemedir. Farklı malzemelerin birkaç katmanını içeren inşaat projelerinde kullanıldığında en etkilidir.


Zemin ile yapının geri kalan kısmı arasındaki birleşme yerlerinden gelen sesi azaltarak yüksek düzeyde izolasyon sağlar.

Teknik detaylar:
Yüksek visko elastik malzeme oluşturmak için eklenen mineral dolgu maddeleri ve sentetik kauçuk içeren bitüm dolgu maddelerinden oluşan bitüm esaslı sönümleme tabakası, gürültü iletimine karşı etkili bir bariyer oluşturur. Her iki tarafta bir polietilen film ile kaplanmıştır.

Uygulamalar
İbadethaneler, Ev Salonları, Dinleme Odaları, Kayıt ve Yayın Stüdyoları, Post Prodüksiyon Stüdyoları, Salonlar, Uzaktan Eğitim Odaları vb.

光面隔音毡1光面隔音毡1光面隔音毡1

Hot Tags: yüksek denstiy mlv kütle yüklü vinil, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, en iyi, fiyat, İngiltere
Bir çift:Mineral Elyaf Tavan Döşemeleri - Büyük Yıldız Sonraki:Çevre Dostu Kaliteli Polyester Fiber Akustik Paneller

Sorgulama

You Might Also Like