Spor Salonu Ses Yalıtımı İçin Akustik Bölmeler

Spor Salonu Ses Yalıtımı İçin Akustik Bölmeler

Asılı akustik, erken yansımaları kontrol etmek, yankıyı azaltmak ve kritik karışım konumunda rezonant piklere neden olan duran dalgaları ortadan kaldırmak için kayıt konsolunun üzerinde asılı duran akustik bir cihazı şaşırtır. Yerine yerleştiğinde, hemen daha kontrollü ve samimi bir akustik ortam, daha geniş tatlı nokta ve azaltılmış kulak yorgunluğunun tadını çıkaracaksınız.

Ürün ayrıntıları

Asılı Akustik Bölmeler

Asılı akustik perdelererken yansımaları kontrol etmek, yankıyı azaltmak ve kritik karışım konumunda rezonant piklere neden olan duran dalgaları ortadan kaldırmak için kayıt konsolunun üzerinde asılı duran akustik bir cihaz. Yerine yerleştiğinde, hemen daha kontrollü ve samimi bir akustik ortam, daha geniş tatlı nokta ve azaltılmış kulak yorgunluğunun tadını çıkaracaksınız.

Malzemeler:

Asılı akustik bölmekübik ayak (96 kg / m glass) cam yünü ve süspansiyon donanımı başına yüksek yoğunluklu 6lb'den yapılmıştır. Cam yünü, mikromesh ile kapsüllenir ve kenarlar, dakika liflerini tutmak için reçine ile işlenir. Çekici bir görünüm için, panel akustik olarak şeffaf bir kumaşla kaplıdır.

1301 (1)3


Bir çift:Kayıt Odası Difüzörü Sonraki:% 100 Polyester Elyaf Akustik Pamuk Özelleştirilebilir

Sorgulama