PVC Banyo Panelleri

PVC Banyo Panelleri

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Co, Ltd bir Çin'de en iyi pvc banyo panelleri üreticileri ve tedarikçileri, toptan bizim özelleştirilmiş pvc banyo panelleri İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir. Yeşil Ahşap Ahşap plastik ürünler ile üretilen ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Co, Ltd bir Çin'de en iyi pvc banyo panelleri üreticileri ve tedarikçileri, toptan bizim özelleştirilmiş pvc banyo panelleri İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir.

Yeşil Ahşap

PVC ile üretilen ahşap plastik ürünler, bir çeşit ahşap plastik kompozit olan Greener Wood'dur.

isim:

Yeşil Ahşap

Malzeme:

PVC, ahşap

Boyut:

195 * 15mm, 150 * 10mm

Şekil:

yaprak

Yanmaz:

A1GARDE

renk

kırmızı ahşap, açık maun, sedir (süt beyazı), kiraz (pembe)

paket

Standart kutu, kutuda yaklaşık 10-30 parça

çevre

A1 GARDE

Ses emme katsayısı

0.95

Özellikler

1.It çevre dostu, su geçirmez, alev geciktirici, hızlı kurulum, yüksek kalite ve düşük fiyat özellikli.

2. İçeride kötü hava koşullarında, açık havada kurutulması, kurutulması ve nemli ortamlarda bile kötü kokulu, küflü, çatlak veya ihale yapmayacaktır.

3.it, ürünlere daha fazla hava direnci, yaşlanma direnci ve anti-ultraviyole veren ısı dengeleyici ve ışık dengeleyici, anti-ultraviyole ve düşük sıcaklık darbe direnci ekler.

teori

1. Süreç:

tüm malzemelerin birleştirilmesi → ham malzemenin granüle edilmesi → hammadde hazırlama → kurutucu → sıkıştırma → vakum soğutma → izleme ve kesme → ambalaj inceleme → ambalajlama ve saklamaya koyma

2.Greener ahşap sağlıklı bir üründür, malzemesi ahşap lifli malzeme ve diğer yüksek polimer malzemelerle belirli bir oranda karıştırılır.

3. Yüksek ısıdan ve presden sonra, ev dekorasyonunda kullanılan belirli bir malzemeye dönüşecektir.

Uygulama

1.Greener Ahşap, iç mekan zeminlerinde ve duvarlarda, özellikle iç mekan zeminlerinde ve mutfak duvarlarında ve tuvaletlerde yaygın olarak kullanılabilir, çünkü ortam gerçek ahşap zemin ve zırh tabanı tarafından erişilemeyen daha nemli olmaktadır.

2. Yeşil ahşap imalat tekniği, iç dekorasyonda yaygın olarak kullanılan değişik ihtiyaçlara göre farklı kalınlık ve farklı esnek ahşap üretebilecek kadar esnektir.

Hot Tags: PVC banyo panelleri Çin, üreticiler, satıcılar, fabrika, toptan satış, özel, en iyi fiyat, İngiltere, upvc kaplama sacları, banyo duvar kaplaması pvc paneller, banyo pvc kaplama
Bir çift:Suya Dayanıklı Harçlı Dış Duvar Paneli Sonraki:Ekolojik MDF Ahşap Panel

Sorgulama