Plastik Paneller

Plastik Paneller

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd en iyi plastik panel üreticileri ve tedarikçileri Çin'de, toptan bizim özelleştirilmiş plastik paneller İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir. PVC ses yalıtım örtüsü (ayrıca Kauçuk ses yalıtımı denir ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd en iyi plastik panel üreticileri ve Çin'de tedarikçilerinden biridir, toptan bizim özelleştirilmiş plastik paneller İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir.

PVC ses yalıtım örtüsü (aynı zamanda Kauçuk ses yalıtım pedi, Kauçuk Susturucu battaniye, Kauçuk ses yalıtım levhası, Kauçuk sönümleme pedi olarak da adlandırılır), yeşil ve çevresel ses yalıtım malzemesidir, renk genellikle siyahdır, su geçirmez, nem geçirmez ve ısı izolasyonludur Efekt.


Ürün adı

Zemin kaplama yorgunluğu

Boyut

1200 * 10000 * 0.2-3.0mm

Yoğunluk

2-30kg / silindir

Renk

Siyah

şekil

Rulo

Ses emme katsayısı

15-32db

çevre

E1 sınıfı

yanmaz

B1 sınıfı

Malzeme

Lastik, polimer malzemeler, kağıt toz

Paketleme

Standart poli torbalar, bir poli


Uygulama:

Ofis binası, koridor, tavan, ses yalıtımı odası, spor salonu, otomobil şoku emme, vb.

Fabrika atölyesi, makine dairesi, makine teçhizatı yeri, masa ayağı şoku

Özellikler:

Ses yalıtım kefinin performansı her zaman aynı ses yalıtımı performansını muhafaza edebilir. Etkiyi kullanan ses geçirmez keçe monomer, geleneksel ses yalıtım malzemesinden daha iyidir, özellikle farklı frekans gürültüleri için iyidir.

kompozit ses geçirmez, akustik mühendislik alanında, gürültü performansı daha iyi, özellikle tek kart kompozit kullanımının titremesini üretmek için kolay, etkili ses kaplama hacmi artırabilir hissetti, uygulama çok geniş

Bir çift:Ses Geçirmez Plastik Levha Sönümleme Malzemesi Sonraki:Diy çevre dostu kitle yüklü vinil

Sorgulama