Diy çevre dostu kitle yüklü vinil

Diy çevre dostu kitle yüklü vinil

vinco Kütle Yüklü Ses Bariyeri Vinil, istenmeyen gürültüyü engellemek ve alanı azaltmadan ses iletimini azaltmak için kullanılan topaklı bir malzemedir. Kurşunsuz dolgu maddesi içermeyen, takviyeli olmayan yüksek sıcaklıkta vinilden inşa edilen bu malzeme kurşun kadar ağırdır, ancak güvenli ve kolay bir şekilde kesilebilir.

Ürün ayrıntıları

vinco Kütle Yüklü Ses Bariyeri Vinil, istenmeyen gürültüyü engellemek ve alanı azaltmadan ses iletimini azaltmak için kullanılan topaklı bir malzemedir.


Kurşun dolgusu olmayan, güçlendirilmemiş, yüksek sıcaklıkta vinilden yapılmış bu malzeme kurşun kadar ağırdır, ancak bir bıçak yardımıyla güvenli ve kolay kesilebilir.Gürültü Blok denilen Toplu Yüklü Ses Bariyeri Vinil, ses yalıtımlı duvarlar, kapılar, tavanlar, kanallar ve borular için kullanılır. ayrıca otomobillerde ve CCF ile birlikte kullanmak için de kullanılır. Çok çeşitli ses kontrol uygulamaları için etkili ses yalıtımı sağlayan akustik ses bariyerini kullanmak çok kolaydır. Bu son derece etkili gürültü bariyeri, güçlü ve kurulumu kolaydır.


Bir çift:Kapalı Zemin İçin Kauçuk Ses Yalıtımı Sonraki:Gümüş Rulo Kauçuk

Sorgulama