Berrak Plastik Tabaka

Berrak Plastik Tabaka

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Co, Ltd bir en net plastik levha üreticileri ve tedarikçileri Çin'de, toptan bizim özelleştirilmiş şeffaf plastik levha İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir. Ses yalıtımı keçesi plakaya, alçıya yapıştırılmalıdır ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Co, Ltd bir en net plastik levha üreticileri ve tedarikçileri Çin'de, toptan bizim özelleştirilmiş şeffaf plastik levha İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir.

Ses yalıtımı levha, alçıpan, blok tahtası, kontrplak, kaplama üzerine eklenmelidir, etkin bir şekilde tek tahta ses yalıtım kapasitesini artırabilir.

Ürün ayrıntısı bilgileri:

Ürün adı

Ses yalıtımı

Boyut

1200 * 10000 * 0.2-5.0mm

Yoğunluk

33 kg / rulo

Renk

Siyah

şekil

Rulo

Ses emme katsayısı

29 db 'dir

çevre

E1 sınıfı

yanmaz

B1 sınıfı

Malzeme

Kauçuklar, polimer malzemeler, metal tozlar

Paketleme

Standart poli torbalar, bir poli

Ateşe dayanıklı ve ses yalıtımı bir tür ideal ses yalıtım malzemesidir. Yüksek moleküler malzeme, metal tozu ve her türlü katkı maddesi ile üretilmiştir. Yalıtım, hafif, ince, yumuşak, yüksek gerilme mukavemetli, beyaz kaşmir kaplamalı, iyi ses yalıtım performanslı materyali hissetti.

Uygulama:

ses yalıtımı hissettim Ürünler yaygın konser salonunda, kayıt stüdyosu, stüdyo, monitör odası, toplantı odası, gymnasium, sergi salonu, dans salonu, oda, ekipman gürültüsü, gürültü bariyeri vb.

Özellikler:

Malzeme çevresel koruma, büyük sönüm, ses yalıtımı performansı ve titreşim sönümleme etkisi vardır, bir tür sönümleme malzemesidir.

Bu ürün su geçirmez, nem geçirmez, anti küf, her türlü nemli ortam için uygun nemli ortamın her türlü için uygundur

Bir çift:Ses İzolasyon Panelleri / pad / battaniye Duvarlar için Buiding Malzeme PVC Deadening Keçe Sonraki:Ücretsiz

Sorgulama