Ses Emici Pamuklu Tahta Kullanımı

- Aug 23, 2019-

ses emici pamuklu levha kullanımı

5. Vücudun metal kısımlarının titreşim enerjisini etkili bir şekilde azaltır ve emer, parçaların aşınmasını yavaşlatır ve parçaların ömrünü uzatır.

Ses yalıtımından önce, çoğu araç sahibi en fazla baş ağrısına sahiptir. Önünde bir çukur olduğunu bulurlarsa, yavaşlamaları gerekir. Bazen önceden yavaşlamazlar, sadece dişlerini ve kafalarını ısırırlar. Kapının sesi çarptı, bütün araba dağılıyor, birçok sürücünün aynı hissi olduğuna inanıyorum. Bu tür bir durum uzun süre devam eder, kapı çekme çubuğu, bağlantı, kapı kilidi ve sürtünme ve titreşimin kaçınılmaz olduğu diğer yerler kaçınılmaz olarak zarar görür. Uzun bir süre sonra, dört kapıdan hiçbirinin sesinin gelmediğini ve tüm arabanın biraz hızlandığını hissedeceksiniz. Gürültülü, sürüş güvenliği eksikliği.

Kapının ses yalıtımından sonra, kapının bütünlüğünü ve şok emme performansını arttıran ses yalıtımı pamuğu tutturulmuştur. İlk olarak 3 kez veya daha fazla çalkalanması gereken titreşim enerjisi emilebilir ve çözülebilir. Veya hiçbir titreşim yoktur ve sonuç, çukurdan geçme hissinin çok rahat hale gelmesidir, ancak donuk ses sona erer, sürüş konforu artar ve kapı anahtarı bileşenlerine zarar verme olasılığı da artar. azaltmıştır.

6, kaput yüzey boyasını koruyun

7, yalıtım

Ses geçirmez pamuğun ses yalıtımı tavana ses yalıtımı için kullanılır, bu sadece yağmur yağdığında yağmur sesini engelleyemez, aynı zamanda şasi ve dört kapılı ses geçirmez pamukla işbirliği yapar. Ayrıca yaz güneşinin serin güneş ışığını etkili bir şekilde engelleyebilir ve hava sıcaklığını arabanın içinde tutabilir. Kışın, otomobilin içindeki ısı dağılımını yavaşlatmanın (pamuklu bir ceket giymek gibi) de buna karşılık gelen bir etkisi vardır.


Bir çift:Profesyonel Araç Ses Dönüştürme Ses Yalıtımı Bilgisi: Araba Ses Yalıtımı Hakkında Bu Yanlış Anlamalar Sonraki:Meselelere Dikkat Edin