Yumuşak Paketler Çok Yaygın

- Aug 03, 2019-

Yumuşak paketler çok yaygındır

Sert torbanın yüzeyi kolayca kırılır, bu yüzden çok az insan yapar.

2008’de Shenzhen’de “Dans Kralı Dansı” nı takiben, Kamu Güvenliği Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Sanayi ve Ticaret Devlet İdaresi ve İş Güvenliği Devleti Ortaklaşa Baskı ve Dağıtım Prosedürlerini yayınladı. Kamu Toplanma Alanlarında Yanıcı ve Yanıcı Dekorasyon Malzemelerinin Yangın Güvenliği ", 2009 yılında. İyileştirme Çalışma Planının Bildirilmesi>. Birçok şehir, halka açık yerlerde yanıcı ve yanıcı dekorasyon malzemelerinin yangın güvenliği düzeltme çalışmasını güçlendirmiştir. Birçok otel ve eğlence mekanında poliüretan köpüğü kullanan çok sayıda yumuşak ambalaj vardır, bu nedenle zaman içinde kaldırılmaları gerekir.

Yaygın olarak sünger olarak bilinen poliüretan köpük, iyi ses emilimi ve şok emilimi işlevi nedeniyle kamu eğlence mekanlarında dekorasyon malzemeleri için ilk seçenek haline gelmiştir.

Poliüretan köpük, düşük tutuşma noktasına, büyük dumana ve birçok yanma ayrışma ürününe ve güçlü toksisiteye sahiptir. Yangın durumunda, poliüretan köpük, zehirlenmeye veya boğulmaya neden olabilecek büyük miktarda toksik gaz çıkarır.

2008 yılında, Shenzhen Dance King Club “9 · 20” mega yangın, poliüretan köpük, kısa sürede büyük zayiatlara yol açan ana suçlu.


Bir çift:Üç Aletler Sonraki:Doğrudan Ses, Erken Yansıma Sesi ve Yankı Sesi