İnsanların sadece% 1'i Ses Geçirmez Kapı ve Pencerelerin Az Bilgisini Bilmektedir

- Jan 26, 2020-

1. kapı ve pencerelerin sıkılığını sağlamak için nasıl


Köpük, pencere çerçevesi ve duvar arasına doldurulmalı ve pencere çerçevesinin içi ve dışı, su sızmasını önlemek için silikon bakır yapıştırıcı veya dolgu macunu ile kapatılmalıdır. Kurulumdan sonra, kullanıcının kapı ve pencerelerin hizmet ömrünü uzatabilecek koruyucu filmi çıkarması gerektiğini unutmayın.


2. Ses yalıtım camı mümkün olduğunca çok katman değildir


Bazı aileler, ses yalıtımı amacıyla iki adet çift camlı pencere kuracaklar, ancak aslında, yalıtım camı mümkün olduğunca çok katman değildir. Yalıtım camının ortasında, "rezonansa" eğilimli nispeten kuru bir hava tabakası bulunur. Bu nedenle, orta ve düşük frekanslı gürültü üzerinde sessiz etkisi yoktur. Pencerelerin içine profesyonel ses yalıtım sistemi kapıları ve pencereleri takılması önerilir.


3. ses geçirmez camı takmadan önce pencere çerçevesi değiştirilmelidir


Ses geçirmez kapı ve pencereler, ahşap bir varil prensibi gibi iyi tasarlanmış bir ses yalıtım sistemidir. Her cam, pencere çerçevesi ve conta tasarımı vazgeçilmezdir. Kapı ve pencereler, pencere çerçeveleri değiştirilmeden yenileri ile değiştirilirse, ses yalıtım camı doğrudan değiştirilir. Özel bir tasarım yoktur, ses yine de odaya girer ve ses geçirmez kapı ve pencerelerin etkisi elde edilemez.


4. Sistemin kapı ve pencerelerini kurduktan sonra koku olacak mı?


Kapı ve pencere yalıtımı için kullanılan silikon yapıştırıcı veya sızdırmazlık maddesi nötr ve çevre dostudur ve sağlıklı ve yeşil çevre dostu bir kolloiddir. Kuru olduğu sürece, insan vücuduna hiçbir koku ve zarar gelmeyecektir.


5. Farklı zeminlere farklı ses yalıtım camı takın


Çevreye bağlı olarak, düşük frekanslı gürültü, orta frekanslı gürültü ve yüksek frekanslı gürültü vardır. Farklı zeminler ve gürültü kaynakları, evdeki gürültüyü ve farklı efektlere sahip ses geçirmez kapı ve pencereleri seçmek için gürültüye dayanma yeteneğinizi ölçmek için uzmanların (genellikle kapı ve pencere işletmelerinin teknik personeli) gerektirir.


6, dekorasyona zarar vermemek ve ses geçirmez kapı ve pencereleri takmamak


Sahibi yenilenmişse ve mevcut pencerelerin ses yalıtımından memnun değilse. Pencere pervazındaki boş alan ile ses geçirmez bir kapı ve pencere eklenebilir. Bu, orijinal pencere kapağına ve pencere pervazına zarar vermez ve ses geçirmez kapı ve pencerelerin çoğu, hem pratik hem de güzel olan ve mevcut pencere anahtarlarının kullanımını etkilemeyecek olan alan ölçümü ve gözleminden sonra profesyoneller tarafından özel olarak tasarlanabilir. .Bir çift:Gongda Elektroakustik Emilim Birleşme Akustiği Reddedildi, Hisse Fiyatı Bu Yıl% 148,91 Yükseldi Sonraki:Araç Ses Yalıtımı Bilgisi