Araç Ses Yalıtımı Bilgisi

- Jan 20, 2020-

■ Asfalt substrat vücut şoku emilimi için kullanılamazDeneyler, yüksek saflıkta alüminyum folyo ve sönümleme lastiği kullanan kompozit malzemenin en iyi şok emme etkisine sahip olduğunu kanıtlamıştır. Araba gövdesine tutturulduktan sonra, yumuşaklık, uzun ömür, uygun yapı ve açık alev pişirmeye ihtiyaç duymayan ve vücudun rezonans gürültüsü üzerinde iyi bir tampon ve zayıflama etkisi olan bimetalik bir sandviç malzeme oluşur.Bazı dekorasyon atölyeleri asfalt bazlı şok emici malzemeler kullanır. Dezavantajı, araç gövdesine tutturmak için yüksek sıcaklıkta pişirilmesi gerektiğidir. Sıcaklık eşit olarak kontrol edilmezse, düşecektir. Şok emme ve ses emme etkisi, yüksek saflıkta alüminyum folyo kompozit malzemenin sadece beşte biridir.■ Yüksek kaliteli contalar eşit derecede önemlidirSistemin ses yalıtım projesi üç adımda tamamlanır: sönümleme, gürültü azaltma ve sızdırmazlık. Araç gövdesi üzerinde ses yalıtımı yapılması gereken konumlar kapı, bagaj, şasi, kaput ve tavandır. Gürültünün% 80'inden fazlası otomobilin süspansiyon sistemi, şasi, bagaj ve kapısı aracılığıyla araca aktarılıyor. Kapı ve bagajın ses yalıtımı en temel ses yalıtım ölçüsüdür.

Bir kapı contası seçmek de önemlidir. Kapıların tekrar tekrar açılıp kapatılması gerekir. Pekin'deki hava kuru ve hava şeritleri yaşlanmaya eğilimlidir. Yüksek kaliteli kapı contası bandı sadece kapı kenarının sızdırmazlığını arttırmakla kalmaz, kuzeydeki kum patlamasına dayanamaz, aynı zamanda üst düzey araç kapanmasının ağır sesinin tadını çıkarabilir.


Bir çift:İnsanların sadece% 1'i Ses Geçirmez Kapı ve Pencerelerin Az Bilgisini Bilmektedir Sonraki:Kötü Ses Kalitesi İçin Üç Neden Var