Gongda Elektroakustik Emilim Birleşme Akustiği Reddedildi, Hisse Fiyatı Bu Yıl% 148,91 Yükseldi

- Feb 10, 2020-

12 Aralık akşamı, tongda electroacoustic co., LTD. (tongda electroacoustic co., LTD., 002655) şirketin emilimi ve wanmo akustik teknolojisi co., LTD birleşme ilan etti. (bundan böyle "wanmo akustiği" olarak anılacaktır) ve ilgili işlem konuları, CSRC'nin borsada yer alan şirketin birleşme ve yeniden yapılanma inceleme komitesinin çalışma toplantısı tarafından onaylanmamıştır. Şirketin hisseleri alım satımı 13 Aralık 2019 Cuma günü devam edecek
CSRC'nin reddedilmesinin nedeni, tüm sihirli akustiğin gerçek denetleyicisinin son üç yılda değişmediğinin açıklanmasının yeterli olmaması ve tüm sihirli akustiğin satış ve kar kaynaklarının büyük ölçüde ilgili taraflara bağımlı olmasıdır. borsada işlem gören şirketlerin maddi varlıklarının yeniden düzenlenmesi ile ilgili idari önlemlerin 43 üncü maddesindeki ilgili hükümlere uymaz.
Şu anda, tüm sihirli akustiğin bir yan kuruluşu olan avonsound, şirketin% 15.27 hissesi ile şirketin hakim ortağı oldu. Değişiklik 2017'de yapıldı.
Duyuruya göre, toplam elektrik sesinin orijinal kontrol hissedarı weifang yüksek teknoloji, orijinal gerçek denetleyici zhao duren, Yang jinjun, dong xiaomin, ge xiangjun. Aralık 2017'de, weifang gaoke ve wanmoacoustics'in bir yan kuruluşu olan ai sonology, weifang ai sonology technology Co., ltd. ve weifang gaoke elektronik co., ltd. Fiyat karşılaştır şimdi Shandong Gettop Acoustic Co., Ltd. Devir 6 Mart 2018'de tamamlanmıştır. Hisse devir kaydının tamamlanmasından sonra, şirketin en büyük hissedarı ve fiili denetçisi değişmiştir. Kontrol eden hissedar ai sonolojisine dönüştü ve gerçek kontrolör xie guanhong'a dönüştü.

Bir çift:Ses yalıtımı Sonraki:İnsanların sadece% 1'i Ses Geçirmez Kapı ve Pencerelerin Az Bilgisini Bilmektedir