Kumaş Panel

- Feb 19, 2020-

Ses yutma yumuşak torbasına kısa bir giriş
Editör
Birçok KTV, kayıt stüdyosu, bowling salonu, sinema, spor salonu, konferans salonu ve diğer alanlar yaygın olarak kullanılmaktadır. Ses yutma malzemesinin hem dekoratif hem de akustik rolüdür!

Ses emici yumuşak torba malzemesi
96kg yüksek yoğunluklu A sınıfı alev geciktirici mikro gözenekli fiber ses emici pamuk levha. [1]

Ses emme yumuşak çanta özellikleri
Özel noktalar: ses emme spektrum genişliğine sahiptir, ses emme katsayısı yüksektir, düşük, orta ve yüksek frekanslı gürültüye daha iyi ses emme etkisi vardır. Ve aynı zamanda yanmak, ateş etmek, güzel, elastik, toz kirliliği yok, dekoratif güçlü, basit yapı ve diğer özellikler zordur.

Ses emme yumuşak çanta sınıflandırılması
Ses emici yumuşak çanta ayrılabilir: bez sanat ses emici yumuşak çanta (bez sanat ses emici plaka olarak da bilinir), dokunmamış ses emici yumuşak çanta, yangın ses emici yumuşak çanta ve deri ses emici yumuşak sırt çantası!
Ses emme yumuşak çanta ayrılabilir: sağ Açı ses emme yumuşak çanta, pah ses emme yumuşak çanta, büyük konik ses emme yumuşak çanta

Ses emme yumuşak çanta özellikleri
Ses emme yumuşak torbasının ana işlevi ses emilimi olduğundan, spesifikasyonda belirli gereksinimler vardır:
Genel özellikler - 1200X600X25mm, 1200X600X50mm, 600X600X25mm, 600X600X50mm, 1200X1200X25mm, 1200X1200X50mm

Yumuşak paket uygulanabilir kapsam
Ses kalitesi tasarımı yapmak isteyen her türlü yüksek ve orta dekorasyon yerleri için uygundur: sinema, konferans odası, kayıt stüdyosu, stüdyo, çok fonksiyonlu salon, oditoryum, gece kulübü vb.
Yazılım paketi kurulum yöntemi
Editör
(1) [1] ilk olarak 300x300 omurga duvarda boşluk bırakın (şekil 1'de gösterildiği gibi)
Salma kurulum yöntemi: Ses emici yumuşak torbayı, sesi emmek için takılması gereken duvar, ejderha iskeleti ve diğer yumuşak torba nesneleri ile birlikte yapıştırın. Yumuşak çanta, yumuşak torbanın etrafındaki yanlara üst gövde çivileri ile sabitlenir.
(2) omurgayı çok amaçlı yapıştırıcı veya beyaz lateks ile fırçalayın (şekil 2'de gösterildiği gibi)
(3) yumuşak paketi omurganın etrafındaki kenarlara yapıştırın ve çekim tırnaklarıyla güçlendirin (şekil 3'te gösterildiği gibi)
(4) yüzey bezi üzerindeki kırışıklıkları önlemek için yumuşak torbalar yumuşak torbalar arasına sıkıştırılmamalıdır (şekil 4'te gösterildiği gibi)


Bir çift:Ücretsiz Sonraki:Ses Yalıtımı İçin Akustik Panel