Fiberglas Boru İzolasyonu

Fiberglas Boru İzolasyonu

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd Çin'de en iyi fiberglas boru izolasyon üreticileri ve tedarikçilerinden biridir, toptan bizim özelleştirilmiş fiberglas boru yalıtım İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir. Kauçuk ve plastik borunun geniş alanları ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd Çin'de en iyi fiberglas boru izolasyon üreticileri ve tedarikçilerinden biridir, toptan bizim özelleştirilmiş fiberglas boru yalıtım İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir.

İç duvar kalınlığı özellikleri

6-9 * 9

10-19 * 15

20-25 * 22

30 * 28

30-45 * 30

45'in üstünde * 50

gerçek boru çapı daha büyük

Uzunluk (metre)

1.8

1.8

2

2

2

2

2

Alev geciktirici / yangın derecesi

B2 / B1

B2 / B1

B2 / B1

B2 / B1

B2 / B1

B2 / B1

B2 / B1

Kauçuk ve plastik borunun geniş alanları

Soğutma birimleri ve donanımları, merkezi klima sistemi

- donmuş su

Yoğun su borusu -

- Kanal ve sıcak su borusu

Temelde PPR boru, PVC boru, galvanizli tüp, cam borular, güneş boru izolasyonu, klima bakır boru koruyucu kılıf, büyük boru ısı koruma ses yalıtımı koruma, vb her türlü uygulanır İzolasyon tüpü için Alüminyum folyo bant (daha iyi ısı koruması , ısı yalıtım borusunun yaşlanmasını azaltın)

Ürün adı: kauçuk ve plastik boru

Ürün performansı: düşük ısı iletkenliği, iyi direnç nem faktörü, yangın önleme, korozyon direnci, ses yalıtımı

Ürün açıklaması: yüksek kalitede kauçuk ve organik polimer harmanının temel materyali ile dolgu maddeleri ve katkı maddeleri, karıştırıcı, karıştırma, köpürme ve stereotipleri soğutmak için çeşitli katılın, küçük bağımsız kabarcıklar yumuşak köpük yalıtımı çok içerir.

Ürünler yaygın olarak merkezi klima boru izolasyonu, ev klima boru izolasyonu, soğutma boru yalıtımı, soğuk ve sıcak su borusu ısı yalıtımı ve soğuk izolasyon kaplarında her türlü kullanılır, bu ürün soğuk izolasyona aittir.

Bir çift:Kauçuk İzolasyon Borusu Sonraki:MGO Kurulu Akustik Paneli

Sorgulama