Neme Dayanıklı Plaste

Neme Dayanıklı Plaste

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd en iyi nem dirençli plaste üreticileri ve tedarikçileri Çin'de, toptan bizim özelleştirilmiş nem dirençli plaste İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir. IXPE ürün özellikleri: Konvansiyonel ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco ses yalıtımı malzemeleri Co, Ltd en dayanıklı plaste üreticilerinden biridir ve tedarikçiler Çin'de, İngiltere'de yapılan bizim özelleştirilmiş neme dayanıklı plaste toptan hoş geldiniz ve de bizimle beraber fiyat kontrol etmek için hoş geldiniz.

IXPE ürün özellikleri:

Geleneksel genişliği: 1-1.5m

Kalınlık: 0.1 - 8mm yukarıda kombine edilebilir

Büyütme aralığı: 3 kez, 5 kez, 8 kez, 15 kere, 20 kat, 30 kat, 10 kat, 35 kat (30 kez geleneksel)

Her türlü zemin moistureproof film, sessiz sinema, PASPASLAR, kat yalıtım membran üreten fabrikamız. Kaplı olması alüminyum film, beyaz film, mavi film, alçak basınçlı membran, mor film, renkli film, vb. -Ebilmek var olmak kullanıcı talep göre Logo baskılı vardır PE, EVA, EPE, seçmek için ürün kalite güvencesi, uluslararası ihracat standartlarına uygun satın almak hoş geldiniz IXPE çeşitli modeller

(1) Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, çatı, duvar izolasyonu, ısı koruma, arabelleğe alma ve anti buğu, su geçirmez, sızıntı geçirmez ve malzemelerin korozyon; sivil çeşitli malzemeler temel; antifriz, deprem arabellek malzemeler; İç Dekorasyon, duvar kağıdı, yatak malzeme ve benzeri.

(2) İzolasyon Sanayi alanı, refah gerçek makine, su deposu, ısı yalıtım malzemeleri rezervuarı; kimyasal tesis boru, sıcak su boru, sıhhi tesisat antifriz ve diğer yalıtım malzemeleri; Güneş enerjili su ısıtıcı, ısı yalıtım malzemeleri, enerji tasarrufu; Merkezi Klima, Klima ısı yalıtım malzemeleri ve.

(3 araç alan: malzeme kullanılan otomobil iç dekorasyon, tavan, Pano, güneşlik, soğutucu, kat; bölme astar, oturma, döşeme, dekoratif malzemeler tren; Tüm araç kablo koruma, koltuk, dekoratif malzemeler.

(4) Ambalaj: cam, seramik ve diğer kırılgan eşya paketleme, elektronik aletler, bileşenleri, ambalaj malzemeleri, hafif ev aletleri koruma, izlemek, kalem koruyucu malzeme, tıbbi nakil arabellek malzeme; mobilya taşıma koruma malzemeleri ve.

(5) kültür ve spor, Genel kargo alanları: okul öğretim malzemeleri, çocuk oyuncakları, can yelekleri ile Yüzme PASPASLAR, sörf tahtası, her türlü spor float ve yastık malzeme; Evye, PASPASLAR, banyo kap ve terlik, şapkalar, vb.

(6) tarım ve Ormancılık, balıkçılık alanları: fide, yapı sayfası; Sıcaklık ısı koruma malzemesi; Ahır çatı levha, soğuk hava deposu yalıtım malzemeleri

(7) diğer alanları: uçak iç dekorasyon malzemeleri, gemi izolasyon, tampon, yüzdürme ve klima Emanet kadar özel malzemeler; ısı yalıtımı, dekorasyon malzemeleri tren; frigorifik kamyon canlı taze araba yalıtım malzemeleri; doğal gaz, gaz boru hattı koruma malzeme

Bir çift:Ses Geçirmez Zemin Sonraki:Genişletilebilir Köpük İzolasyon

Sorgulama