Genişletilebilir Köpük İzolasyon

Genişletilebilir Köpük İzolasyon

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd en iyi genişletilebilir köpük yalıtım üreticilerinden ve Çin'de tedarikçilerden biridir, toptan bizim özelleştirilmiş genişletilebilir köpük yalıtım İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir. Ürün rengi: beyaz, siyah. diğerleri olabilir ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd en iyi genişletilebilir köpük yalıtım üreticilerinden ve Çin'de tedarikçilerden biridir, toptan bizim özelleştirilmiş genişletilebilir köpük yalıtım İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir.

Ürün rengi: beyaz, siyah. diğerleri özelleştirilebilir

Tek katmanlı kalınlık: 2 ila 12 mm

Bileşiğin kalınlığı: 2-100mm

Köpürme oranı: 5-30 kez

İşleme türleri: bobin, dilim, profil

Minimum miktar: 1000 m.

Üretim döngüsü: 3-7 gün

Ürün tanıtımı: XPE malzemesi kimyasal çapraz bağlayıcı polietilen köpük, ayrıca bağımsız köpük denilen kapalı gözenek yapısının bir türü, bu nedenle kimyasal çapraz bağlı PE olarak da bilinen bağımsız köpükleştirme malzemesinin avantajına sahiptir. XPE, köpük kimyasal PE köpükten sonra PE malzemeden yapılmış bir çeşit PE'dir. EPE (yaygın olarak inci pamuk olarak bilinen fiziksel köpük polietilen (genelde inci pamuk olarak bilinen fiziksel köpük polietilen) ile karşılaştırıldığında, yüksek sıcaklıktaki sürekli köpürmeden sonra düşük yoğunluklu polietilen reçine çapraz bağlama maddesi ve köpürme ajanı ile birlikte XPE köpük kimyasal çapraz bağlama polietilen köpük malzeme, XPE daha yüksek çekme mukavemetine sahiptir, kabarcık deliği daha incedir.

Ürün özellikleri: Köpüklü XPE çapraz bağlama, sıradan köpük kırılganlığının, deformasyonun ve zayıf esnekliğin eksikliğini gidermektedir. Su geçirmez nem geçirmez, tampon direnci, ses yalıtımı, ısı yalıtımı, ısı yalıtımı, iyi esneklik ve tokluk, geri dönüşüm, çevre koruma, güçlü darbe kuvveti, yanı sıra, birçok avantajları vardır, ayrıca çok iyi kimyasal dayanıma sahiptir . XPE ayrıca toksik olmayan, tatsız, ilaç direnci, yağ, asit, halid ve diğer çeşitli kimyasal performansa dirençlidir ve işlenmesi kolaydır ayrıca çeşitli malzemelerle keyfi olarak kesilebilir, yeni nesil yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu, çevre koruma malzemesi. Ürün kullanımı: XPE otomobiller, buzdolapları, klima, buzdolabı, uçak, demiryolu araçları, motor ve benzeri ürünler için de uygundur. Aynı zamanda hassas aletler, yarı iletken, çanta, oyuncak, ambalaj ve diğer alanlar için de uygundur; aynı zamanda kolay şekillendirilebilirliğinden faydalanabilir ve spor ve eğlence ürünleri üretim alanlarında kullanılır. Sörf tahtası, nem geçirmez hasır, yoga mat ve benzeri gibi. Binanın üzerinde de, yalıtım amaçlı kullanılan belirli bir amaca sahiptir.

Bir çift:Neme Dayanıklı Plaste Sonraki:Ücretsiz

Sorgulama