Cam Elyaf Levhası

Cam Elyaf Levhası

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd en iyi cam elyaf tahta üreticileri ve tedarikçileri Çin'de, toptan bizim özelleştirilmiş cam elyaf tahta İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir. Santrifüjlü cam yünü Ürün tanıtımı: Santrifüj cam ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd en iyi cam elyaf tahta üreticileri ve tedarikçileri Çin'de, toptan bizim özelleştirilmiş cam elyaf tahta İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir.

Santrifüj cam yünü

Ürün tanıtımı:

Santrifüjlü cam yünü, yangın durumunda cam yünü, yuvarlak santrifüj enjeksiyon işlemi ve fibroz püskürtme, termoset reçine ile, daha sonra termal kür işlemi ile çoklu kullanım serisi ürünler haline getirir.

Özellikler:

Ateşe dayanıklı, hiçbir toksik, korozyon direnci, ağırlık hafif, düşük ısı iletkenliği katsayısı, iyi kimyasal stabilite ve düşük nem emme oranı, iyi hidrofobik ve diğer pek çok avantajı vardır, evrensel olarak ısı için üstün malzeme olarak bilinmektedir koruma, ısı yalıtımı, ses emici ve yaygın olarak kullanılmaktadır.

Uygulama:

Yönetim kurulu, sentrifüj cam yünü yapmak tüp ürün, inşaat, kimya sanayi, elektronik, elektrik, metalurji, enerji, ulaşım ve ısı koruma ve ısı yalıtımı, ses emme, gürültü azaltma için diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır hissettim. Etki önemlidir.

Santrifüj cam yünü nedeniyle mikro elyaf, yumuşak bir malzeme bulunur ve yapım sırasında deriyi canlandırmaz, bu nedenle inşaat organizasyonunda çok popüler bir üründür ve ısı izolasyonuna iyi gelir.

Teknik veri:


Yok hayır

madde

birim

Ulusal standart

ürünler

1

yoğunluk

kg / m3


10-100

2

ortalama çap

um

≤8.0

5.5

3

Hidrofobi

%

≥98

98.2

4

Termal iletkenlik

W / mk

≤0.042

0,033

5

In-combustibility


0

yanmaz


A sınıfı

6

NRC

0

0

1.03 Ürünler yankılanma yöntemi

24kg / m32000HZ

7

maksimum servis sıcaklığı

400

410


Bir çift:Alüminyum Fiberglas İzolasyon Sonraki:Ücretsiz

Sorgulama