Cam Elyaf Levhası

Cam Elyaf Levhası

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Co, ltd en iyi cam elyaf kurulu üreticileri ve tedarikçileri Çin, toptan bizim özelleştirilmiş cam elyaf kurulu toptan hoş geldiniz, ve ayrıca bizimle fiyat kontrol hoş geldiniz. Santrifüj cam yünü Ürün tanıtımı: Santrifüj cam yünü ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Co, ltd en iyi cam elyaf kurulu üreticileri ve tedarikçileri Çin, toptan bizim özelleştirilmiş cam elyaf kurulu toptan hoş geldiniz, ve ayrıca bizimle fiyat kontrol hoş geldiniz.

Santrifüj cam yünü 0010010 nbsp;

Ürün tanıtımı:

Santrifüj cam yünü erimiş durum cam yününden yapılır, Kanun santrifüj enjeksiyon işlemi ve fibrozis püskürtme, termoset reçine, daha sonra termal kürleme işlemi ile, çoklu kullanım serisi ürünler olmak.

Özellikleri:

Yanmaz vardır, hiçbir toksik, korozyon direnci, hafif, düşük termal iletkenlik katsayısı, iyi kimyasal kararlılık, ve düşük nem emme oranı, iyi hidrofobik, ve diğer birçok avantajları, evrensel olarak ısı için üstün malzeme olarak bilinmektedir koruma, ısı yalıtımı, ses emici ve yaygın olarak kullanılmaktadır.

Uygulama:

Tahta, keçe, tüp ürün yapmak santrifüj cam yünü, yaygın inşaat, kimya sanayi, elektronik, elektrik, metalurji, enerji, ulaşım ve diğer alanlarda ısı koruma ve ısı yalıtımı, ses emme, gürültü azaltma, etkisi önemlidir.

Santrifüj cam yünü bir mikro fiber, yumuşak bir malzeme olduğundan ve inşa edildiğinde cildi uyarmaz, bu nedenle inşaat organizasyonu için çok popüler bir üründür ve ısı yalıtımına iyi gelir.

Teknik veri:


Hayır

madde

birim

Ulusal standart

Ürün:% s

1

yoğunluk

kg / 3


10-100

2

ortalama çap

μm

≤8.0

5.5

3

Hidrofobi

%

≥98

98.2

4

Termal iletkenlik

w/m.k

≤0.042

0.033

5

In-combustibility


0

yanmaz


A sınıfı

6

NRC

0

0

1. 03 Ürünlerin yankılanma yöntemi

24 kg / 32000 Hz

7

maksimum servis sıcaklığı

400

410


Bir çift:Alüminyum Fiberglas İzolasyon Sonraki:Cam Elyaf Mat

Sorgulama