Alüminyum Fiberglas İzolasyon

Alüminyum Fiberglas İzolasyon

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd en iyi alüminyum fiberglas yalıtım üreticileri ve Çin'deki tedarikçilerinden biridir, toptan bizim özelleştirilmiş alüminyum fiberglas yalıtım İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir. Cam yünü tahtası Veri sayfası: Bir sınıf ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd en iyi alüminyum fiberglas yalıtım üreticileri ve Çin'deki tedarikçilerinden biridir, toptan bizim özelleştirilmiş alüminyum fiberglas yalıtım İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir.

Cam yünü tahtası

Veri Sayfası:

YOK HAYIR

Yoğunluğu (kg / m3),

Kalınlık (mm)

Uzunluk (mm)

Genişlik (mm)

1

24

40-100
1000

1200
600

630

2

32

25-50

3

40

25-50

4

48

25-50

5

60

25-50

6

80

20-50

7

100

15-40

A sınıfı ateşlenmeyen Santrifüj cam yünü tahtası:

A sınıfı tutuşmaz Santrifüjlü cam yünü tahtası, Kürleme işlemi ile belirli bir mukavemet ürünü elde edebilen santrifüj cam yünü yapılmıştır. Yüksek veya düşük sıcaklık ortamında hiçbiri iyi ısı muhafaza ve ısı yalıtım performansı koruyabilir.

A sınıfı ateşlenemeyen Santrifüj cam yünü levhanın özellikleri: termal direnç ve radyasyon koruma özelliklerinin güçlü kabiliyeti ile, yüksek sıcaklık atölyesi, kontrol odası, makine dairesi duvarı, bölme ve düz kaplamalı yüzeyler için mükemmel astar malzemeleri.

A sınıfı tutuşamayan Santrifüjlü cam yünü tahtasının uygulanması:

Mimari iç bölmelerde, tavan süspansiyonunda, demir kanalda veya körük ısı yalıtımı, makine odası ses yalıtımı ve gürültü azaltma, metal tavan terleme kontrolü vb. Temel kullanım alanı geniş uygulama umutlarına sahiptir.

A sınıfı ateşlenmeyen Santrifüj cam yünü tahtası sınıflandırması:

1.Alüminyum folyo kaplama cam yünü levhası

2.Smooth cam yünü Desen yapma tahtası.

Hot Tags: alüminyum fiberglas izolasyon Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptancı, en iyi, fiyat, İngiltere
Bir çift:Ses Yalıtımlı Cam Yünü Paneli Sonraki:Cam Elyaf Levhası

Sorgulama