yumurta köpüğünün sınıflandırılması

- Aug 23, 2019-

sınıflandırma

(1) Yangından korunma yanmaz değildir: yumurta pamuğu yanmaz yumurta pamuğu ve yanmaz yumurta pamuğu olarak ayrılır. Ateşe dayanıklı yumurta pamuğu bir alev geciktirici ile eklenir ve alev geciktirici standardı yangının etkisidir.

(2) Renk sınıflandırması: Yanmaz yumurta pamuğu genellikle siyah ve beyazdır, yanmaz yumurta pamuğu kırmızı, sarı, mavi, siyah ve diğer renkler gibi çeşitli renklerde yapılabilir.

(3) Kalınlık ve Yoğunluk: Yumurta pamuğunun kalınlığı geleneksel olarak iki tepenin kalınlığıdır. Tek bir tabakanın kalınlığı genellikle çift tabakanın kalınlığının 3/4'ü kadardır. Ses emme kalınlığındaki ve yumurta pamuğunun yoğunluğundaki değişimle birlikte, yumurta pamuğunun ses emme etkisi, yumurta pamuğunun kalınlığı ve yoğunluğuyla orantılıdır. Yoğunluğu seçerken, gerçek kullanıma göre kalınlık seçilebilir.

kullanım

Sünger toksik olmayan, tatsız, çevre dostu ve hijyeniktir. İdeal bir iç mekan ses yalıtımı / akustik ve ses yansıtıcı malzemesidir; Kayıt stüdyoları, kayıt stüdyoları, görsel-işitsel odalar, görsel-işitsel odalar, davul odaları, KTV, ses-test odaları, dil odaları ve yayınlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Odaların, seçmelerin odalarının, akustik test odalarının, konferans salonlarının, stüdyoların, tiyatroların, vb. İç dekorasyonunda, makine dairesi susturucuları, jeneratör seti susturucuları ve hoparlörler gibi ses emici ve susturma yerleri bulunmaktadır [1].

Kurulum

(1) Yapıştırıcıyı ses emici pamuğun arkasına ve duvara eşit şekilde yayın. Tutkal% 80 kuruduğunda, süngeri yayın ve hafifçe bastırın.

(2) Pamuğa kuvvetli bir yapışkanlığa sahip çift taraflı yapışkan uygulayın ve düz bastırmak için duvardaki pamuğu bastırın.

(3) doğrudan duvara çivilerle çivileştirin (çivi kafasının boyutunu not edin)


Bir çift:Ses yutma prensibi Sonraki:Görsel-işitsel oda görsel bilgisi