SSS-3

3. uzay vücut çalışma prensibi ses emici tanıttı

Ses emici vücut aynı projeksiyon alan altındaki kapalı yüzey emme malzeme ile karşılaştırıldığında uzay, uzay ses emici vücut daha etkili emme alana sahiptir.

Buna ek olarak, birçok kez emilir, binanın tepesi arasındaki üst yüzeyi birden çok yansımalar ses yutuculuk üzerinde ses dalgaları yüzünden emme miktar artış, emme, genellikle orta verimliliğini yükseltmek ve yüksek frekanslı ses yutuculuk verimliliği en önemli olduğunu.

Alan ses emici gövdesi tek emilimi vücut etkili emme miktarı ses yutuculuk performansını farklı frekanslarda kullanılan. Ses emici vücut Akustik gürültü azaltma alanı esas olarak ses yutuculuk vücut, Aralık ve malzeme ve yapısı, asılı etkisi bağlıdır alanı da bina ses alanı koşulları için ilgili. Çok özgün iç yüzey emme miktarı gibi küçük, Yansımalar, yankı zaman çok uzun, 5-8 desibel ses yutuculuk vücut sonra kez uzay asılı gürültü azaltma etkisi olduğunu, 10-12db, vurmak gibi orijinal iç yüzey emme miktarı daha büyük, yankı işlemi değil açık, ses emici vücut alanı asılı değil.