Zemin Ses Yalıtım Malzemeleri

Zemin Ses Yalıtım Malzemeleri

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd en iyi zemin, Çin'de malzeme üreticileri ve tedarikçileri ses yalıtımı, toptan bizim özelleştirilmiş zemin, İngiltere'de yapılan ses yalıtımı hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir hoş geldiniz. Lastik darbe pedi Ürün tanıtımı ...

Ürün ayrıntıları


Zemin Ses Yalıtımı Malzemesi

Ürün tanıtımı

Kauçuk darbe yastığı, yaygın olarak uygulanan zeminde ses yalıtım malzemesi olarak. Doğal kauçuk ve epdm köpük ile birlikte yapılmış, etki gürültüsü, darbeye dayanıklı ve su geçirmez, ateşe dirençli vb. Özelliklere sahip.

isim:

Lastik darbe pedi

Malzeme:

kauçuk / EPDM

Boyut:

1000mm * 12500mm * 5mm

Şekil:

rulo

Yanmaz:

B2 notu

renk

Siyah

paket

naylon poşet

çevre

E1 sınıfı

yoğunluk

550kg / m3,

fonksiyon

1 İç rakamın yüksek ağırlık ve tamamen gözenek yapısı, lastik şok matının mükemmel iyi şok geçirmez, gürültüyü azaltan, su geçirmez performansa sahip olmasını sağlar.

2 Küf ve mantar gelişimini önler.


Yükleme dikkat

1 Farklı zeminin gerekliliklerine göre yer karosu, döşeme süsleme tabakası vb. Döşenmeliyiz.

2 Kauçuk şok keçesi, köprüden kaynaklanan titreşim sönümleme pedleri altındaki üst beton yapım, bulamaç sızıntısını önlemek için yapışkan bant kağıdı ile tekrar mühürlenmiş derz sızdırmazlık elemanı, tekrar birleştirilmelidir.

Hot Tags: zemin ses yalıtım malzemeleri Çin, üreticiler, satıcılar, fabrika, toptan satış, özelleştirilmiş, en iyi fiyat, İngiltere, ses geçirmez döşeme ürünleri, yerden ses geçirmez ürünler
Bir çift:Ses Yalıtımlı Akustik Paneller Sonraki:Ücretsiz

Sorgulama