Akustik Zemin Yalıtımı

Akustik Zemin Yalıtımı

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd en iyi akustik zemin yalıtım üreticileri ve Çin'deki tedarikçilerinden biridir, toptan bizim özelleştirilmiş akustik zemin yalıtım İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir. Ürün tanıtımı Sönümleme pedi bir çeşittir ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd en iyi akustik zemin yalıtım üreticileri ve Çin'deki tedarikçilerinden biridir, toptan bizim özelleştirilmiş akustik zemin yalıtım İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir.

Ürün tanıtımı

Sönümleme yastığı, özellikle evlerde, otellerde, otellerde, okullarda, ticari binalarda kullanılan akustik bir malzemedir.

isim:

Sönümleme pedi

Malzeme:

polietilen

Boyut:

1000mm * 100000mm * 40mm veya özelleştirilebilir

Şekil:

Yaprak veya rulo

Yanmaz:

B2 notu

renk

Siyah veya özelleştirilebilir

paket

kağıt karton kutu

çevre

E1 sınıfı

yoğunluk

10-30kg / m3 veya özelleştirilebilir

fonksiyon

1 Genellikle yataklardan veya armatürlerden yapılmış, titreşimin olumsuz sonuçlarını ortadan kaldırmak veya yavaşlatmak için köprü, bina, her türlü araç, gemi, makine, alet ve sayaçlarda yaygın olarak kullanılır.

2 Akustik empedans kuvvetini güçlendirin.

3 Koşu bandının altında kullandığınızda, zemini hasar görebilir.

teori

1 Dağılım faktörü NR tarafından küçük olmasına rağmen, kapsamlı performansı en iyisidir, aynı zamanda mükemmel esneklik ve yorgunluğa karşı iyi dirence sahiptir.

2 Kauçuk parçalar, titreşimi ve şokun izole edilmesinde yaygın olarak kullanılır, çünkü gecikmeli, sönümlüdür ve büyük bir geri döndürülebilir deformasyon karakteristiği gerçekleştirebilir

Dikkat et

1 Ses yalıtım levhasını döşeme tabanına yerleştirirken, ses yalıtımının toprak katı üzerinden önlenmesi için çok amaçlı yapışkanlı birinci birleşik contayı kullanın.

2 Üzerinde beton kuru olmadan önce yürümeyin.

Bir çift:Bas Tuzakları Sonraki:Ses Yalıtımlı Sünger

Sorgulama