XPE Köpük

XPE Köpük

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd bir Çin en iyi XPE köpük üreticileri ve tedarikçileri, toptan bizim özelleştirilmiş XPE köpük İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir. Ürün özellikleri: 1-1.5m normal genişlik: 1-1.5m Kalınlık: 3-15mm (diğer ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd bir Çin en iyi XPE köpük üreticileri ve tedarikçileri, toptan bizim özelleştirilmiş XPE köpük İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir.

Ürün özellikleri:

1-1.5m normal genişlik: 1-1.5m

Kalınlık: 3-15mm (diğer kalınlıklar özelleştirilebilir)

Büyütme menzili: 5NA, 10NA, 15NA, 20NA, 30NA, (ortak: 30NA)

XPE ürününün uygulanması:

Uygulama alanları: XPE ürünleri yaygın olarak kullanılmaktadır ve halen 350'den fazla çeşit kullanılmaktadır.

1, Mimarlık, inşaat mühendisliği, çatı, duvar yalıtımı, ısı koruma, tamponlama ve anti yoğunlaşma, su geçirmez, sızdırmazlık ve malzemelerin korozyonu; sivil çeşitli temel malzemeler; antifriz, deprem tamponu malzemeleri; iç dekorasyon, duvar kağıdı, yatak malzemesi vb.

2, endüstriyel ısı yalıtımı, ısıtma ve soğutma makinesi odası, su deposu izolasyon malzemeleri ve rezervuarlar; kimyasal tesis boruları, sıcak su boruları, su boruları don izolasyon malzemeleri; güneş enerjili su ısıtıcıları, enerji tasarrufu sağlayan yalıtım malzemeleri; merkezi klima, klima ısı yalıtımı malzemeleri.

3, Araçlar: otomobil içi, tavan, gösterge tablosu, güneşlik, soğutucu, döşeme ve diğer malzemeler; tren araba sıralı koltuklar, döşeme, dekoratif malzemeler; çeşitli araç kablolama koruması, koltuklar, dekoratif malzemeler.

4, ambalaj: cam, seramik ve diğer kırılgan öğeler ambalaj, elektronik, bileşenleri, ev aletleri, koruyucu ambalaj malzemeleri, çakmaklar, saatler, Wan kalem koruma malzemeleri, tıbbi malzeme, taşıma yastıklama malzemeleri; mobilya nakil koruma malzemeleri.

5, kültür, spor ve market alanları: okul malzemeleri, çocuk oyuncakları, çeşitli spor paspasları, sörf tahtası, yüzme can yelekleri, yüzdürme ve yastıklama malzemeleri; mutfak lavabosu, paspaslar, banyo kapağı ve terlik, şapka vs.

6, Tarım, Ormancılık ve Balıkçılık alanları: yetiştirme, fidan yaprağı; ısı yalıtım malzemeleri; ahır tavan sac, soğuk depolama yalıtım malzemeleri;

7, diğer alanlar: uçak iç dekorasyon malzemeleri, gemi içi izolasyon, tamponlama, yüzdürme, özel malzemeler kadar güvenli klima; ısı yalıtım trenleri, dekoratif malzemeler; soğutmalı kamyon, araba yalıtım malzemesi canlı taze; doğal gaz, gaz boru hattı koruma malzemeleri.

Bir çift:Bölücüler Katlanır Bölmeler Sonraki:Ses Yutucu Paneller

Sorgulama