Malzeme Sönümleme

Malzeme Sönümleme

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd en iyi malzeme üreticileri ve tedarikçileri Çin'de sönümleyerek, toptan bizim özelleştirilmiş malzeme sönümleme İngiltere'de hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir hoş geldiniz. IXPE ürün özellikleri: Konvansiyonel genişlik: 1 - 1.5m ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd en iyi malzeme üreticileri ve tedarikçileri Çin'de sönümleyerek, toptan bizim özelleştirilmiş malzeme sönümleme İngiltere'de hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir hoş geldiniz.

IXPE ürün özellikleri:

Konvansiyonel genişlik: 1 - 1.5m

kalınlık: 0.1 - 8mm yukarıda kombine edilebilir

Büyütme aralığı: 3 kere, 5 kere, 8 kere, 15 kere, 20 kere, 30 kere, 10 kere, 35 kere (30 kat geleneksel)

Sertifika: ISO9001 / SGS / ROSH

IXPE ürününün tanıtımı:

Radyasyona çapraz bağlayıcı polietilen köpüğün IXPE köpüğü, ana hammadde olarak polietilen ve köpüren ajan ve diğer katkı hammaddelerini karıştırma işlemi kalıplama ile kullanmaktadır. Çapraz bağlantılı (geleneksel kimyasal çapraz bağlama ile karşılaştırıldığında, kimyasal çapraz bağlayıcı ajanlar toksiktir) üretmek için yüksek enerjili elektron ışını ışınlaması ile üretilen endüstriyel elektron hızlandırıcısı yoluyla, polietilenin moleküler yapısını sıkı bir üç boyutlu ağ yapısına dönüştürerek, serbest yoluyla köpük, şekiller, tam sayı ve işleme proses serisi, yüksek performans, yüksek kaliteli, zarif görüntü, rahat bir his, ikincil işleme performansı iyi, toksik olmayan, tatsız, yüksek dereceli kapalı oluklu köpük malzemeleri tür üretmek.

IXPE Kullanımı:

(1) ambalaj alanları: Elektronik, komponentler, ev aletleri ve koruma ve ambalaj malzemeleri için diğer yüksek gereklilikler.

(2) araç alanları: otomobil iç dekorasyon, tavan, gösterge paneli, eski tahta kapsayan, katmer gibi soğutucu

3) Kültür ve spor, genel alanlar: okul öğretim materyalleri, çocuk oyuncakları, MATS her türlü spor, sörf tahtası, can yelekleri ile yüzme, şamandıra ve tampon malzeme.

(4) Soğuk ve sıcak oda makinesinin ısı yalıtım malzemeleri, su deposu ve rezervuar, merkezi klima ve klima için ısı yalıtım malzemesi.

(5) mimari, inşaat mühendisliği, çatı, duvar yalıtımı, ısı koruması, tamponlama ve yoğuşma önleme, su geçirmez, sızdırmazlık ve malzemelerin korozyonu; sivil çeşitli temel malzemeler; don, şok yastıklama malzemeleri; iç dekorasyon, duvar kağıdı, yatak malzemesi vb.

Bir çift:Kayar Katlanır Bölmeler Sonraki:Duvar Halısı

Sorgulama