Ahşap Akustik Difüzör

Ahşap Akustik Difüzör

Akustik Difüzör, Yüksek kalite, Ahşap emici paneller, Üretici, Tedarikçi.

Ürün ayrıntıları

Ürün adı
yayılma
Ürün Özellikleri

Genişlik: 600mm
Uzunluk 600mm
Kalınlık 100mm

İzin verilen toleranslar: genişlik ± 2mm, uzunluk ± 2mm, yükseklik ± 2mm
Ürün yapısı: kauçuk masif ahşap
Bitiş: Ahşap rengi
Özellikler

N1 masif ahşap difüzörü yankıyı önlemek ve sabit dalgalar oluşturmak için olaydaki akustik enerjiyi ayırır. Sesi daha düzenli hale getirin, çevreyi iyileştirin ve sesin parlaklığını artırın. Difüzyon frekansı aralığı, 2526Hz'e kadar, en yüksek çevresel performans E1 seviyesine ulaşabilir.

9

Difüzörler yankı gibi odalarda ses bozulmalarını tedavi etmek için kullanılır. Ses absorpsiyonuna mükemmel alternatifler veya tamamlayıcılar çünkü ses enerjisini çıkarmazlar, ancak canlı bir ses alanı bırakırken farklı yankıları ve yansımaları etkili bir şekilde azaltmak için kullanılabilirler. Enerjinin çoğunun geliş açısına eşit açıyla yansımasına neden olacak yansıtıcı bir yüzeye kıyasla, bir difüzör ses enerjisinin birçok yönde yayılmasına neden olacak ve böylece daha dağınık bir akustik alana yol açacaktır. Bir difüzörün zaman içinde yansımaları yayması da önemlidir. Difüzörler ses yayılmasına yardımcı olabilir, ancak çoğu durumda kullanılmasının nedeni bu değildir; renklendirmeyi ve yankıları gidermek için daha sık kullanılırlar.

QRD difüzörleri yaygın olarak stüdyo, kayıt odası, konferans salonu, ev sineması, sinema, özel kulüp, yüksek kaliteli kulüp, konser salonları, spor salonu, havaalanları, oteller, ofis, konferans salonu, müzakere salonları, resepsiyon salonu ve her türlü alanda kullanılmaktadır. kültürel ve eğlence yerleri.

Anavatan:

Guangdong, çin (anakara)

Model numarası:

600 * 600 * 100 mm

Ürün adı:

Yayıcı

ürün fiyatı:

Çevrimiçi danışma veya telefonla danışma

Ürün yapısı::

kauçuk masif ahşap

Bitiş::

Ahşap rengi / maun rengi

boyut::

600 * 600 mm

Kalınlık:

100mm

İzin verilen toleranslar ::

genişlik ± 2mm, uzunluk ± 2mm, yükseklik ± 2mm


Bir çift:Üretici ve Tedarikçiler Hareketli Bölme Duvarlar Sonraki:Ses Geçirmez Sürgülü Bölme Duvarlar

Sorgulama