Ses Yalıtım İzolasyonlu Kütle Vinil

Ses Yalıtım İzolasyonlu Kütle Vinil

vinco esnek gürültü bariyeri, belli bir kauçuk esnekliğine sahip ses yalıtımı keçesi kullanıyor, esas olarak duvar yalıtımı ve tavan yalıtımı için alçı levha ile birlikte kullanılan ana hammadde olarak polimer malzemeler, borular, makine gürültüsü ve titreşim sönümleme cihazları için de geçerlidir.

Ürün ayrıntıları

Kütle yüklü vinil

Malzeme: PVC, metal tozu, diğer aksesuar
Boyut: 1,2 * 10m / 1,2 * 5m
Kalın: 2mm / 3mm (diğer boyutta özelleştirilebilir)
Uygulama: iç
Kullanım: duvar, tavan
Şekil: rulo
Avantajı: Gürültü azaltma, su geçirmez

mlv ses engeli
mlv ses Bariyeri, lateks sıvısından kauçuk ağaçlarından elde edilir. Kauçuk mükemmel mekanik özelliklere, düşük sıkıştırma ayarına ve yüksek esnekliğe sahiptir. Aynı zamanda mükemmel dinamik ve geri tepme özelliklerine sahiptir.
Kıyı A’dan 30o - 90o A arasında geniş bir sertlik aralığında mevcuttur.
Asitlere, bazlara ve tuzlara karşı iyi bir dirence sahiptir. Doğal kauçuk, yağlarla ve hidrokarbonlarla temas edebileceği alanlarda kullanılması önerilmez.
Uygulama:

mlv sound Bariyer , kaykay levhaları, gelin taşıma yastıkları, kurşun sıva levhaları, yüksek gergin tangum levhaları, pamuklu / naylon takma vb.

mlv ses Bariyeri - Piyasadaki en etkili ve ucuz ses geçirmez döşeme malzemelerinden birine kütle yüklü vinil denir. Adım kare başına 2 lb'dan daha ağır olan, sadece ¼ inç kalınlığında olan, komşuların konuşması, televizyon, köpek havlaması veya yoğun yollar gibi havadan en etkili sesi engelleyen oldukça yoğun bir malzemedir. Quiet Barrier gibi ürünler 30'dan fazla STC derecesine sahiptir ve her 10 SCT için% 50 seste bir azalma bekleyebilirsiniz.

Ürün avantajı:

1) Çevre dostu ve yanmaz

2) keyfi kesilebilir

3) yapımı kolay  

4) Yağa dayanıklı, ısıya dayanıklı, aşınma direnci , anti-şok vb.  

Paketleme ve nakliye

Toplu yüklü Vinil Kauçuk ambalaj: standart poli çanta içinde

Kütle yüklü Vinil Kauçuk S Hipping: deniz yoluyla
Bir çift:Duvar İçin Yüksek Kalite En İyi Fiyat Kumaş Akustik Panel Sonraki:Konferans Salonu, Sergi Salonu, İş Merkezi, Etc İçin Hareketli Bölme Duvar Sistemi

Sorgulama