Kayar Duvar Bölmesi

Kayar Duvar Bölmesi

Ürün tanıtımı Faaliyet bölümü, kurulumu, yeniden kullanımı, sanayileşmiş üretim, yangın önleme, çevre koruması için kolay bir şeyi ifade eder. Tanım Ofis dekorasyonunun tasarımı, alanın şekline dikkat etmeli, çünkü katı duvarı kullanıyoruz ...

Ürün ayrıntıları

Ürün tanıtımı

Faaliyet bölümü, kurulumu, yeniden kullanımı, sanayileşmiş üretim, yangın önleme, çevre korumanın kolay olduğu bir şeyi ifade eder.


isim:

Hareketli bölüm

Bitiş

Deri

Genişlik:

800-1100mm veya özelleştirilebilir

Malzeme:

MDF, fiberglas, alüminyum Akustik

Yanmaz:

Evet

renk

Sarı veya özelleştirilebilir

Ses emme katsayısı

30-60db


Açıklama

Ofis dekorasyonunun tasarımında, alanın şekline dikkat edilmelidir; çünkü katı duvarı kullanıyoruz, ancak çevrelenecek sanal alan. Ofisinizde cam bölme yoksa, ofis ortamınız güncel değildir. Birçok şirket büro bölümü olarak cam kullanıyor, batıdaki birçok işletme alan problemini çözmek için çok sayıda cam bölme kullanıyor. Gün ışığı alan seks cam bölümünün özellikle harika olduğunu bilmeli, ancak aynı zamanda mekanı da çözebilir. Fiyata kıyasla bölme benzer, ancak güzel, fark çok büyük. Birçok şirket özellikle iyi cam bölme efekti kullanıyor.

avantaj

1. Güçlü aşınmaya dayanıklı asılı yuvarlak: asılı yuvarlak ömrü 100.000 'den fazla kez ulaşabilirsiniz.

2. Ses çevre koruma: iyi ses yalıtımı etkisi ve işleme için çevre koruma materyali yararlanmak.

3. Cennet ve yer pisti: zeminde iz bırakmadan tavana monte edilmiştir.

teori

1. Paneller yüksek mukavemetli çelik iskelet, özel ses yalıtımı pamuk ve kaplama ile yapılır, kurulu yüzü pürüzsüz, etkilenecek güçlü dirence sahiptir.

3. Duvarda yol döşenmesi değil, sadece tavan üzerinde asılı duran vinç rayına, çiçek hastalığının dekorasyonu ile aynı yükseklikte ihtiyaç duyulması, alanın bütünlüğünü, görünmez değişiklikleri etkilemeyecektir.

Güçlendirilmiş duvarın conta ve serbest gerilmeye karşı mükemmel ses yalıtım performansı ve duvar panelleri ve yatay kauçuk yalıtım ile mükemmel ses geçirmezlik performansı.

Bir çift:Kayar Duvar Panelleri Sonraki:Restaurant Hareketli Bölme Duvar

Sorgulama