Sürme Bölme Panelleri

Sürme Bölme Panelleri

Ürün tanıtımı Oda alanını, ses yalıtımı fonksiyonu ve yanmaz fonksiyonu ile birkaç kısma ayıran bir ürün türüdür. Avantaj 1.Effective yangın önleme: etkin yangın önleme malzemeleri, iyi yangın önleme performansı seçin, yangın derecesi A düzeyine ulaşmak için ...

Ürün ayrıntıları

Ürün tanıtımı

Oda boşluğunu ses yalıtımı fonksiyonu ve yanmaz fonksiyonuyla birkaç kısma ayıran bir ürün türüdür.

Adı:

Oda bölücü

Malzeme:

MDF, fiberglas, alüminyum Akustik

Genişlik:

800-1200mm veya özelleştirilebilir

yüksek:

2500-16000mm, özelleştirilebilir

Yanmaz:

Evet

renk

Renkli veya özelleştirilebilir

Ses emme katsayısı

30-60db

avantaj

1.Effective yangın önleme: etkili yangın önleme malzemeleri, iyi yangın önleme performansı seçin, yangın derecesi A düzeyine ulaşmak için

2. Çeşitli stiller: bölme kapı tahta üç katlı tahta, yangın önleme tahtası, duvar kağıdı ve yumuşak çanta, bez yüzey gibi süsleme, iç dekorasyon bölümü izniyle yapabilirsiniz, tüm etkisi güzel ve cömert yapabilir .

3. Yerden kazanın: plakayı aldığınızda, diyafram gizlenebilir, yerden tasarruf edilebilir ve kolay bir şekilde toplanabilir.

Özellikler

1. Sökülebilir ve yeniden yapılandırılabilir ve kullanımı tekrarlamak daha ekonomik ve pratiktir. Taşınır veya adres değiştirirseniz, tekrar süslemekle ilgili endişe etmenize gerek kalmaz, sizin için süsleme sorununu çözebilir.

2. Toplama ve kullanım çok uygundur, uygulama çok fazla çaba sarfetmemektedir, bir kişinin elleri tavan alüminyum alaşımlı demiryolu belirtilen konuma geçerken nazikçe kapıyı kavrayabilir. Uzayın boyutunu, ihtiyacınız olmadığında çok az zamanla kolayca değiştirebilirsiniz, sadece hazırlanmış plakaya itin, birlikte koyun, düzenli ve güzel, duyunun bütün güzelliğini etkilemez. oda.

Uygulama

Mobilya avantajından yararlanın ve doğal olarak odayı yatak odasının, çalışma odasının, TV odasının ve diğer işlevsel küçük alanların iç mekanına bölecek olan pencerenin bir tarafını koyun; aralarında puan vardır, çünkü alan akar, dolayısıyla duygu üzerindeki kapalı alan daraltılmış hissetmedi, aksine, bitişik alanın birleştirici etkisini arttırdı.

Bir çift:Sürme Duvar Tasarımı Sonraki:Kayar Duvar Konutları

Sorgulama