Sanat Galerisi için Hareketli Bölme Duvar

Sanat Galerisi için Hareketli Bölme Duvar

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd, Çin'deki sanat galerisi üreticileri ve tedarikçileri için en iyi hareketli bölme duvarlarından biridir, İngiltere'de üretilen sanat galerisi için toptan kişiselleştirilmiş hareketli bölme duvarımıza hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol etmeyi de kabul ediyorsunuz. Mobil bölme duvarı ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd, Çin'deki sanat galerisi üreticileri ve tedarikçileri için en iyi hareketli bölme duvarlarından biridir, İngiltere'de üretilen sanat galerisi için toptan kişiselleştirilmiş hareketli bölme duvarımıza hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol etmeyi de kabul ediyorsunuz.

Mobil bölme duvarı

Ayrıntılı Bilgi:

Hareketli Bölme Duvar, karasız takip sistemidir ancak katı duvar olarak tamamen kullanabilirsiniz.

Fuar merkezi, otel, alışveriş merkezleri, okul, müftülük salonları, konferans odası, eğitim odası vb. Için esnek alan sağlayabilir.

Şartname:

isim

mobil bölme duvarı


Malzeme

MDF, fiberglas, alüminyum Akustik

Bitiş

Melamin, kumaş, deri, kumaş akustik panel seçilebilir

katsayı

Ortalama 38db

Genişlik

800-1230 mm (talebiniz doğrultusunda yapılır)

Yükseklik

2000-16000mm (sınırlı olarak özelleştirilebilir)

Max ağırlığı

250kg / m

Kalınlık

65mm 80mm 100mm

paketleme

Ahşap palet veya güçlü karton kullanıldı

yanmaz

Sınıf B

çevre

E1 sınıfı

fonksiyon

Bölünmüş alan

Özellikler

Ses yalıtımlı, yanmaz, kolay kurulum, yeniden kullanılabilir, Çevre Dostu

Uygulama

Eğitim salonunda, ofis alanlarında ve benzeri yerlerde yaygın olarak kullanılır

Hareketli bölme duvarının üç türü var:

1.65 türü:

Alüminyum çerçeve 65 mobil bölme duvar surround, kalınlığı 65mm, oksidasyon, elektroforez ve müşteri tarafından diğer işleme göre olabilir.

mobil bölme duvarı 65 tipi hafif bölümdür, ağırlığı hafiftir, bu nedenle kullanışlı ve esnek çalışabilir. Her duvar paneli süspansiyon olabilir ve bir teker ile kayabilir. Ayrıca 360 derece döndürülebilir.

2.80 tipi

80 tipi mobil bölme duvarı, yüksek maliyetli performans ürünüydü, ılımlı bir ağırlığa sahip olması, çalışması kolay ve esnek olmasını sağlar. İki asma tekerleği ile askıya alınabilir, yalnızca istikrarlı ve pürüzsüz slayt değil, her yere itilebilir ve kaydırabilir Farklı mekansal dönüşümü göster.

3.100 tipi

100 tipi hareketli bölme duvarı yüksek ses geçirmez paneldir, ağırlık diğer iki tipten daha yüksektir. Fakat iyi ses yalıtımı işlevine sahiptir, ses emme gereksinimine sahip olduğu yer için en iyi seçimdir.

Bir çift:Restaurant Hareketli Bölme Duvar Sonraki:Ücretsiz

Sorgulama