Bölme duvar türleri, ofis odasında, konferans salonunda

Bölme duvar türleri, ofis odasında, konferans salonunda

Ürün Detayları Tipi: Ofis Mobilyaları Genel Kullanım: Ticari Mobilya Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara) Marka Adı: vinco Model Numarası: activity Bölme, Kumaş Kaplı Panel Bölme, İç Odası Bölücü Malzeme: MDF, fiberglas, alüminyum Akustik Uygulama :. ..

Ürün ayrıntıları

Ürün Detayları

Tip: Ofis Mobilyaları

Genel Kullanım: Ticari Mobilya

Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara)

Marka Adı: vinco

Model Numarası: Etkinlik Bölme, Kumaş Kaplı Panel Bölme, İç Mekan Bölücü

Malzeme: MDF, fiberglas, alüminyum Akustik

Uygulama: otel, restoran, konferans salonu, salon

Ad: Etkinlik Bölümü

Bitir: kumaş, ven e er, melamin

Katsayı: 30-60db

Genişlik: 800-1230mm

Yükseklik: 2000-16000mm

Maksimum ağırlık: 250-1250kg / m

Renk: çok renkli                                         


Vinco hareketli duvar bölmesi, çevreye duyarlı kompozit malzemelerle yüksek kaliteli eloksallı alüminyum çerçeve ile üretilmiştir. Paneller zemin kılavuzları veya raylar gerektirmeden tavan rayında hareket eder. Panelin standart kalınlığı 65mm, 80mm ve 100mm ve genişliği 1200mm.Maksimum yükseklik 16meter boyunda ulaşabilirsiniz.   Hareketli bölmeler, laboratuvar ortamında STC-32'den 53'e mükemmel akustik izolasyon özelliği sağlayan, bir dizi içbükey / dışbükey profil birbirine geçen düz panellerden ve hızlı ayarlanabilen geri çekilebilir üst ve alt contalardan oluşur. Dolar değeri başına yüksek performans ve en kolay alan içi operasyon, restoran, okullar, ofis, din, hastaneler, alışveriş merkezleri ve diğer kapalı alan uygulamaları için çok uygun hale getirir.


Bir çift:Konferans Salonu Bölücüler Akustik Paneller, Akustik Çalışır Duvar Sonraki:Alüminyum çerçeveli ofis bölümleri, modern, moda ve ünite, özelleştirilmiş

Sorgulama