Konferans Salonu Bölücüler Akustik Paneller, Akustik Çalışır Duvar

Konferans Salonu Bölücüler Akustik Paneller, Akustik Çalışır Duvar

Temel Bilgi Modeli YOK: Operatif duvar tipi 85 Uygulama: Otel, Salon, Toplantı Salonu ve Restoran Ses Geçirmezlik: 32db-36db Şartname: 65mm, 80mm, 100mm HS Kodu: 76101000 Kalınlık: 85mm Yüzey: Melamin, Deri, MDF, Duvar Kağıdı, Kumaş Genişliği: 800 - 1200mm Menşei: Guangdong, Çin ...

Ürün ayrıntıları

Temel bilgi
  • Model NO: Çalışma duvarı türü85

  • Uygulama: Otel, Salon, Toplantı Salonu ve Restoran

  • Ses Kanıtı: 32db-36db

  • Şartname: 65mm, 80mm, 100mm

  • HS Kodu: 76101000

  • Kalınlık: 85mm

  • Yüzey: Melamin, Deri, MDF, Duvar Kağıdı, Kumaş

  • Genişlik: 800 - 1200mm

  • Menşei: Guangdong, ÇinÖzellikler (85mm)

Panel Genişliği 500 - 1230mm
Panel yüksekliği 2000 - 6000mm
çerçeve Alüminyum
Operasyon Manuel
Ses yalıtımı 36 - 42db
Dikey profil Entegre manyetik şeritli anodize alüminyum profiller ve içeride sızdırmazlık kenarlar
Seçenekleri bitir Kumaş, kaplama, HPL melamin, vinil, halı, müşterilerin kendi malzemeleri, çıplak kaplama
Temel seçenekler Kontrplak, alçıpan, çelik, MDF
maksimum genişlik Sınırsız
Geçiş kapısı seçimi Tek veya çift kişilik kapılar


Operasyon :

Bölmeler, planlarda belirtilen bir alanda istiflenmiş, üstten desteklenen, manuel olarak çalıştırılan paneller olacaktır. Kapatıldığında, çalıştırılabilir duvar, eksiksiz bir ses engelleyici bariyer sağlayacaktır. Zemin izi kullanılmamalıdır.


Izlemek :

Parçalar, haddelenmiş 6063 - T6 anotlanmış alüminyumdan üretilir. Yay muhafazası, komşu ray bölümlerinin pozitif hizalanması için oluklar ve iç içe geçen çelik pimleri kullanacaktır ve düşey çubuk parantezleri vasıtasıyla yukarıdan takviye edilmelidir. Alüminyum ray muhafazası, her damla çubuğu dirseğini pistin tepesine tutturmak için sertleştirilmiş bir kare somunu kabul edin.


Arabası :

Uzaktan istifleme sistemi, Tabanla yapılan iki tekerlekli naylon arabası POM 45 temperli çelik malzeme onaylı istifleme yöntemine göre kullanılacaktır.


Alüminyum döşeme :

Panel süslemeleri, 6063 yılında bitmiş 15 mm kalınlığa sahip Alüminyum zımpara ile standart seri olacak - T6 Eloksallı Alüminyum kullanılacaktır.


Paneller:

Paneller 12 mm MDF levhalarından yapılacak ve 65 mm kalınlık ve 1230 mm maksimum genişlikte olacak, uygun akustik derecelendirme ve yapısal destek malzemesine yapılacak ve iç içe geçmiş köşe yapısı ile tam çevre ekstrüzyon alüminyum çerçevelere monte edilecektir. Panel yüzleri seçilen malzeme ile işlenecek .


Panel Yüzey İşlemleri :

Panel yüzeyi, müşterilerin gereksinimi bittiğinde veya başkaları tarafından yapılacaktır. Temel paneller ham MDF ( laminat, kaplama, melamin veya kumaş gibi bitiş malzemeleri)


Geri çekilebilir mekanizma :

Her bir panelin üst ve alt rayı, panel dayanağına sokulmuş bir tutma kolu tarafından manuel olarak çalıştırılan ekstrüzyonlu bir alüminyum kutu bölümü mekanik salmağını içerecek, kulp 45 derece döndürülerek üst ve alt contaları aynı anda bir çelik ve yay mekanizması ile uzatacak veya geri çekecektir sıkıca contaları geri çekilmiş veya genişletilmiş modda tutacaktır. Tek krank tipi mekanizmalar zemin ve kafa contalarını etkinleştirir.


Mühürler:

Butan kauçukunun vinil contası, üst ve alt olarak ve ayrıca kullanılabilir duvar sistemi için kapatma contaları olarak kullanılacaktır. Geri çekilebilir mühür düşmesi 23 mm olacaktır.


Akustik yalıtım Malzemesi :

Cam yünü ses emici cam elyaf kullanılacaktır.


Manyetik Şerit :

Duvardaki akustik performansı artırmak için alüminyum profiller arasında ferrit plastik manyetik malzeme kullanılacaktır.


İstifleme:

Paneller, üzerinde mutabakata varılan metot uyarınca ve architetural plana uygun olarak istiflenecek. Söz konusu proje için merkez istifleme düzenlemesi kullanılacaktır.


Uygulamalar:

Ürünlerimiz (Hareketli Bölmeler) otel ziyafet salonlarında, toplantı salonlarında, sergi salonlarında, konferans salonlarında, Uluslararası Kongre Merkezlerinde, KTV'lerde, lüks restoranlar, ofis binaları, okullar, hastaneler ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bir çift:Ücretsiz Sonraki:Bölme duvar türleri, ofis odasında, konferans salonunda

Sorgulama