Akustik Hareketli Bölme

Akustik Hareketli Bölme

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd en iyi akustik hareketli bölüm üreticileri ve Çin'deki tedarikçilerinden biridir, toptan bizim özelleştirilmiş akustik hareketli bölüm İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir. Kumaş akustik panel Faaliyet bölümü ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd en iyi akustik hareketli bölüm üreticileri ve Çin'deki tedarikçilerinden biridir, toptan bizim özelleştirilmiş akustik hareketli bölüm İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir.

Kumaş akustik panel Faaliyet bölümü

Ürüne Genel Bakış:

PAR ses emici cam elyaf kullanılarak 65mm, 80mm, 100mm kalınlığında tip serisi ürünlerin aktivite bölmesi, yangın direnci, ısıl direnç ve gürültü azaltma katsayısı Amerikan ASTM standartlarına uygundur.

Ayrıca, Ulusal Kalite ve Teknik Denetim vasıtasıyla Ürün kalitesi tespit edildi, ulusal kalite standartlarına ulaşıldı.

Şartname:

isim

Kumaş akustik panel Etkinlik Bölme

Malzeme

MDF, fiberglas, alüminyum Akustik

Bitiş

Her iki tarafta kumaş akustik panel tabakası

katsayı

50 db

Kalınlık

95mm (her iki yüze de kumaş akustik panel ile bitirme)

Genişlik

800-1230 mm (sınırlı olarak içinde talep olarak geniş yapılabilir)

Yükseklik

2000-4500mm

yanmaz

A sınıfı

çevre

E1 sınıfı

Bitiş yapısı:

A, cam, melamin pano, yangın söndürme levhası, renkli çelik plaka, alçıpan ve modülden yapılmış diğer dekoratif malzemeler duvar panelleri içeren etkinlik bölümü serisi ürünler.

B. Bölmenin iç kısmı alüminyum alaşımlı çerçeve ve yangın önleme, neme dayanıklı, ses yalıtımı, çevre koruma, deformasyon vb. Özelliklere sahip çelikten yapılmıştır. otel bölüm düzeni, renk ve yüzey dekorasyon otel basit zerafet, dayanıklılık ve esneklik alanı çeşitliliği ve çok moda otel kapalı tarzı bölüm sonra tutmak gerekir.

Bir çift:Alüminyum Fiberglas İzolasyon Sonraki:Kayar Katlanır Bölmeler

Sorgulama