Akustik katlama bölümleri

Akustik katlama bölümleri

Shenzhen Vinco ses yalıtımı malzemeleri Co, Ltd bir katlama bölümleri üreticileri ve tedarikçileri Çin'deki en iyi akustik, toptan hoş geldiniz bizim özelleştirilmiş akustik katlama bölümler İngiltere'de yapılan ve bizimle birlikte fiyat kontrol etmek için de hoş geldiniz. hareketli bölme ürününe genel bakış:...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco ses yalıtımı malzemeleri Co, Ltd bir katlama bölümleri üreticileri ve tedarikçileri Çin'deki en iyi akustik, toptan hoş geldiniz bizim özelleştirilmiş akustik katlama bölümler İngiltere'de yapılan ve bizimle birlikte fiyat kontrol etmek için de hoş geldiniz.

hareketli bölme

Ürün genel bakış:

Hareketli bölme büyük kolaylık insanların work.it için küçük bir alan veya herhangi bir zamanda, ihtiyaca göre büyük uzay bile küçük alana divid büyük alan olabilir ve duvar genel fonksiyonu ile oda yer ayırabilirsiniz getirdi , çok amaçlı Oda almak için.

Ayrıntılı bilgi:

Adı

Hareketli bölme

Temel malzeme

Akustik malzemeli alüminyum

Bitiş

deri) (isteğe bağlı yapılabilir)

Kalınlığı

100mm

Katsayısı

50dB

Genişlik

800-1200mm (limited içinde özelleştirilebilir)

Yükseklik

2000-16000 (özelleştirilebilir) mm

Yangına dayanıklı

Sınıf A

Çevre

E1

Ambalaj

ahşap palet

Hareketli bölme avantajı:

Gibi hareketli bölme, birçok avantajı vardır:

Movable yüksek gürültü emilimi ile yanmaz, hareketli ve kolay inşaat vb özellikleri bölme. Yıldızlı bir otel, balo salonu, lüks restoranlar paket, ofis binaları ve konferans salonları ve başka yerlerde alanı aralığı için uygundur.

hareketli bölme serisi ürünleri yaygın oteller, etkinlik salonu, konferans salonları, ziyafet salonları, ofisler, showroom, finans kuruluşları, devlet daireleri, hastaneler, fabrikalar ve diğer durumlarda kullanılmıştır

Bir çift:Akustik Hareketli Bölme Sonraki:Ücretsiz

Sorgulama