Kayar Katlanır Bölmeler

Kayar Katlanır Bölmeler

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd en iyi sürgülü katlanır bölme üreticileri ve tedarikçileri Çin'de, toptan bizim özelleştirilmiş sürgülü katlanır bölme İngiltere'de yapılmış hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir. katlanır ofis ofis bölümü Ürün ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd en iyi sürgülü katlanır bölme üreticileri ve tedarikçileri Çin'de, toptan bizim özelleştirilmiş sürgülü katlanır bölme İngiltere'de yapılmış hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir.

katlanır tip ofis bölümü

Ürüne Genel Bakış:

Katlanır tip ofis bölümleri, etkinlik bölme duvarı, bölümler, etkinlik panelleri, aktivite ekranları, hareketli ekran ve hareketli ses yalıtımı duvarı olarak adlandırılır. Endüstriyel üretim, kolay kurulum ve tekrar kullanılabilir, ses yalıtımlı, yangın önleyici, çevreci koruma ve diğer özellikler.

Ayrıntılı Bilgi:

isim

İşletilebilir tip ofis bölümü


Temel Malzeme

MDF, alüminyum, akustik malzeme

Bitiş

Kumaş (talebiniz doğrultusunda yapılabilir)

Kalınlık

80mm

katsayı

46db

Genişlik

800-1200 mm (sınır içinde özelleştirilebilir)

Yükseklik

2000-4500mm (özelleştirilebilir)

yanmaz

A sınıfı

çevre

E1

Paketleme

Karton veya ahşap paleti kullanın

Yüksek ve kalınlık, geniş, ayrıca bitiş talepleriniz doğrultusunda sınırlı olarak sınırlandırılabilir

Ürün Sınıflaması:

Katlanır Montajlı tip:

Etkinlik, kullanımınıza göre kurulabilir ve paketlenebilir. oda tavanında olduğu gibi yüksek olan hafif bölme levhasından veya odanın yalnızca bir bölümünden toplanır. kalın 6 ila 12 cm ve genişliği 60 ila 120 cm, ahşap veya ince cidarlı metal profillerden yapılmış çerçeve, çift taraflı çıkartmalar kontrplak, sunta veya alçı paneldir.

İtme tipi:

Bu tip bölüm, pist boyunca itilebilir. Genişliği genellikle 60 ila 120 cm olan birkaç sürgülü bölme panosundan oluşur. Gerektiği gibi yükseklik yapılabilir.

Katlanır tip:

Bölme paneli ile oluşturulan bu katlanma türü etkinlik bölümü geniş ve dar çeşitlerdir. Geniş tip tahta itme tahtası ile aynıdır. Üst panoyu, bir ray üzerine monte edilmiş bir ayar yönü makarasını kullanarak, menteşe ile kanadı bağlarken, katlanıp ihtiyacınız olmadığında eşya gözüne itilebilir.

Asma Tipi:

Bölme tahtasını odanın üst kısmına asın, motorla yukarı ve aşağı doğru ayarlayabilir ve dolaşabilirsiniz. Alan tamamen kapalı olabilir, kısmen de ayrılabilir. Bu bölüm, gizli sergi salonu, oditoryum ve çok amaçlı salon ve diğer binalar için, ayrıca Office'i ses düzeyini ayarlamak için kaydetmek için ve tiyatro proscenium için bir yangın perdesi olarak kullanılıyordu.

Bir çift:Katlanır Duvar Sistemi Sonraki:Ücretsiz

Sorgulama