Katlanır Bölme Duvar Sistemi

Katlanır Bölme Duvar Sistemi

Hareketli duvar panelleri Ürün Tanıtımı: Hareketli duvar panelleri kolay kurulum, yeniden kullanım, anti-fire, çevre dostu vb. Özelliklere sahiptir. Kullanıcılarla mekansal ilişkileri göz önüne alarak, mantıklı bir şekilde tasarladığınızda alanı bölmek suretiyle rasyonel ve etkili bir şekilde alanı kullanmanıza yardımcı olabilir ...

Ürün ayrıntıları

Hareketli duvar panelleri

Ürün tanıtımı:

Hareketli duvar panelleri, kolay kurulum, yeniden kullanım, anti-fire, çevre dostu vb. Özelliklere sahiptir.

Kullanıcılarla mekansal ilişkiyi göz önüne alarak, mantıklı bir şekilde ayırırken mantıklı ve etkili bir şekilde alanı kullanmanıza, alanın tam olarak kullanılması için alan ayırarak çok alan tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

Detaylar:

Ürün adı

Hareketli duvar panelleri

tip

Hareketli sürgülü

Malzemeler

MDF, MGO pano, alüminyum

Ana Aksesuarlar

Palet, askı tekeri, aktarma çubuğu

Bitiş

Yangın önleyici kumaşlar

Genişlik

1000mm

yüksek

4,5m içeride

kalınlık

80mm

yanmaz

B1

çevre

E1

Yukarıdaki genişlik, yüksek, kalınlık, ayrıca bitiş özelleştirilebilir

Teori:

Genel olarak, şirket, otel ve diğer büyük etkinliklerde mobil duvar paneli kullanılır. İşyerinde, mobil duvar paneli, alan ortamı artırabilir, her küçük alan için tüm işletme büyük bir alanı bölmek, farklı sektörlerin ve çalışma alanlarının ihtiyaçlarını karşılamak, sorun iş azaltır.Günlükte, birçok aile, ofis alan, etkinlik alanı ve benzeri mobil duvar panellerinin kullanımı.

Hareketli duvar bölmesinin birçok türü vardır:

1. Alüminyum alaşımlı duvar bölmesi, diğer orijinal plaka malzemeleri ile ana çerçeve çalışması olarak alüminyum alaşımı içeren bir bölme paneli olup sık sık geniş alan odada kullanılan itilip çekilebilir.

2.Glas hareketli bölme, metal çerçeve, cam mozaik duvar paneli ile birlikte. tavan izlerini sürükler ve nefes alabilir, parlak, renkli, iyi sızdırmazlık özelliğine sahiptir.

3.Folding duvar paneli, bu tür bir bölüm, sadece tamamen Katta durmak için açılmış bir Açı katlama yüklemeniz gerekmez. Ve tamamen, kullanışlı değil, güvenli ve güvenli zaman katlanabilir.

Bir çift:Katlanabilir Bölme Sonraki:Katlanır Bölme Konut

Sorgulama