Difüzörler Tavan Akustik Panel Yanmaz Ses Geçirmez Malzeme

Difüzörler Tavan Akustik Panel Yanmaz Ses Geçirmez Malzeme

İşlev: Akustik Difüzyon Malzemesi: Masif Ahşap Boyut: 600 * 600 * 70 mm veya özel Kaplama: Boyama Renk: Doğa Tip: QRD Ürün Adı: Gürültü Kontrolü Ses Difüzyonu QRD Difüzör Ahşap Akustik Panel Uygulama: İç Döşeme Özellik: Çevre Dostu

Ürün ayrıntıları

Ürün Açıklaması
Ürün
QRD Ses Difüzörü
fonksiyon
Ses yayınımı
Malzeme
Odun
Uygulama
Stüdyo, Oditoryum, Ev Sineması, Sinema, Konferans Salonu
Boyut
600 * 600 * 70 mm
Yüzey
boyama
Kurulum
Duvara vida

Difüzörler yankı gibi odalarda ses bozulmalarını tedavi etmek için kullanılır. Ses absorpsiyonuna mükemmel alternatifler veya tamamlayıcılar çünkü ses enerjisini ortadan kaldırmazlar, ancak canlı bir ses alanı bırakan farklı yankıları ve yansımaları etkili bir şekilde azaltmak için kullanılabilirler. Enerjinin çoğunun geliş açısına eşit açıyla yansımasına neden olacak yansıtıcı bir yüzeye kıyasla, bir difüzör ses enerjisinin birçok yönde yayılmasına neden olacak ve böylece daha dağınık bir akustik alana yol açacaktır. Bir difüzörün zaman içinde yansımaları yayması da önemlidir. Difüzörler ses yayılmasına yardımcı olabilir, ancak çoğu durumda kullanılmasının nedeni bu değildir; renklendirmeyi ve yankıları gidermek için daha sık kullanılırlar.

QRD difüzörleri, sesi bir veya iki yönde dağıtacak şekilde tasarlanmıştır. Fraktal yapılar, bant genişliğini uzatmak için kullanılabilir.

Uygulama

QRD difüzörleri yaygın olarak stüdyo, konferans salonu, ev sineması, sinema, özel kulüp, üst düzey kulüp, konser salonları, spor salonu, havaalanları, oteller, ofis, konferans salonu, müzakere odaları ve her türlü kültürel ve eğlence mekanlarında kullanılmaktadır.


Hot Tags: difüzörler tavan akustik panel yanmaz ses geçirmez malzeme, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, en iyi, fiyat, İngiltere
Bir çift:Satılık çin Akustik Tedavi Difüzyon Ahşap Sanat Ses Difüzör Sonraki:Akustik Ses Bölmeleri Asma

Sorgulama

You Might Also Like