Akustik Difüzör Paneli

Akustik Difüzör Paneli

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd bir Çin en iyi akustik difüzör panel üreticileri ve tedarikçileri, toptan bizim özelleştirilmiş akustik difüzör panel İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir. Ses difüzyon plakası esas olarak yansıyan ses ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd bir Çin en iyi akustik difüzör panel üreticileri ve tedarikçileri, toptan bizim özelleştirilmiş akustik difüzör panel İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir.

Ses difüzyon plakası, esasen farklı yönlere yayılan ses dalgalarına yansır, ses renklendirme alan problemlerinden kaçınır ve akustik duran dalga odaklanırken ses kalitesi daha keskin ve hassas olur.

Ses yayma paneli

Ürün adı

Akustik ses difüzyon ahşap paneli

Boyut

600 * 600 * 100 mm

Renk

Gül meşesi, sedir veya diğer renkler özelleştirilebilir

yanmaz

B1 sınıfı veya A1 sınıfı

çevre

E1 sınıfı

Malzeme

Orijinal ekolojik okyanus ağacı ahşabı

Ses emme katsayısı

0.95 Hz

şekil

yaprak

Paketleme

Karton kutuda 1-5 parça

Uygulamalar:

opera, konser salonları, eğlence kulüpleri, özel sinema, high-end ses kalitesi kapalı dekorasyon kullanımı oluşturmak için HIFI dinleme odası.

Ürün özelliği:

Ses difüzyon ahşap paneli düzensiz grafik tasarımın bir türüdür, amacı yansıma yayılımında üretmektir, zengin ve yumuşak bir ses üretebilir. Yankı verici birçok yönden geliyor gibi görünüyor önemli ölçüde salonu koşullarının ses kalitesini artırabilir.

Ses emilim teorisi:

Ses QRD difüzyon paneli, olaydan 135 derecelik yatay QRD'ye ses dalgaları geldiğinde derinliği değişen paralel "desen" dizisindeki sütunlardan oluşan bir dizi olup, sese göre yansıyan eşit şiddet 30 derece ila -150 derece arasında olabilir.

Bir çift:Yivli Ahşap Akustik Paneller Sonraki:Delikli Akustik Panel

Sorgulama