Sert Akustik Paneller

Sert Akustik Paneller

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Co, ltd en iyi sert akustik paneller üreticileri ve tedarikçileri Çin, toptan bizim özelleştirilmiş sert akustik paneller toptan hoş geldiniz, ve ayrıca bizimle fiyat kontrol hoş geldiniz. Ürün tanıtımı Bir çeşit akustik malzemedir ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Co, ltd en iyi sert akustik paneller üreticileri ve tedarikçileri Çin, toptan bizim özelleştirilmiş sert akustik paneller toptan hoş geldiniz, ve ayrıca bizimle fiyat kontrol hoş geldiniz.

Ürün tanıtımı

İnsanları iç mekanda rahat hissettiren sesi emebilen bir tür akustik malzemelerdir, aynı zamanda bir çeşit dekorasyon da olabilir.

isim:

ses yalıtımı paneli

Malzeme:

akustik cam elyaf dokusu

Boyut:

600x1200mm * 50 veya özelleştirilebilir

Şekil:

yaprak

Ateşe dayanıklı:

B1 sınıfı

renk

Sarı veya özelleştirilebilir

paket

Kutular

çevre

E1 sınıfı

yoğunluk

96kg / m3 veya özelleştirilebilir

Ses yutma katsayısı

0.9


fonksiyon

1 Dekorasyon:

Otel, ev, bar, süper konferans salonu veya diğer üst kol yerlerinde yaygın olarak kullanılır.

2 Ses Yalıtımı:

Sesi emebilir, insanları özellikle gürültülü ortamlarda rahat hissettirebilir.

teori

1 Sürtünme etkisi üreten, gürültüyü azaltmak, ses kaynağının emilimi çok olabilir, yankılanma süresini azaltmak, iç gürültüyü azaltmak, sessizliğin ideal etkisini elde etmek.

5 Kar, hala su durması gibidir, çünkü kar hafiftir, boşluğun ortasındaki kar taneleri tarafından emilecek zemine temas ettiğinde düşme darbesi sesi ve çok sayıda arka plan duvar sesi emici fonksiyonu da yumuşak paket prensibi benimsenmiştir.

Dikkat et

1 Alt yağ kaplamasının yumuşak torba kapı kanadı taban yüzeyi iki koldan az olmamalı ve kilitler yüklenmelidir.

2 Yumuşak paket kumaş, astar malzemesi ve sınır malzemesi, renk, desen, yanma performansı seviyeleri ve kerestenin nem içeriği, tasarım gerekliliklerine ve yürürlükteki ulusal standardın ilgili hükümlerine uygun olmalıdır.


Hot Tags: sert akustik paneller Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, özelleştirilmiş, en iyi, fiyat, İngiltere
Bir çift:Oditoryum Duvar Kumaş Paneli İçin Akustik Malzeme Sonraki:Deri Akustik Paneller

Sorgulama