Sert Akustik Paneller

Sert Akustik Paneller

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd en iyi sert akustik panel üreticileri ve Çin'deki tedarikçilerinden biridir, toptan bizim özelleştirilmiş sert akustik panelleri İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir. Ürün tanıtımı Bu akustik malzemelerin bir türüdür ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd en iyi sert akustik panel üreticileri ve Çin'deki tedarikçilerinden biridir, toptan bizim özelleştirilmiş sert akustik panelleri İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir.

Ürün tanıtımı

Sesleri emen, insanların kendilerini rahat hissetmesini sağlayan bir tür akustik malzeme, aynı zamanda bir çeşit dekorasyon da olabilir.

isim:

ses geçirmezlik paneli

Malzeme:

akustik cam elyaf doku

Boyut:

600x1200mm * 50 veya özelleştirilebilir

Şekil:

yaprak

Yanmaz:

B1 sınıfı

renk

Sarı veya özelleştirilebilir

paket

Kutular

çevre

E1 sınıfı

yoğunluk

96kg / m3 veya özelleştirilebilir

Ses emme katsayısı

0.9

fonksiyon

1 Dekorasyon:

Otel, ev, bar, süper konferans salonu veya diğer üst kol yerlerinde yaygın olarak kullanılır.

2 Ses Yalıtımı:

Sesleri emebilir, insanları özellikle gürültülü ortamlarda rahat ettirebilir.

teori

1 Sürtünme etkisi üretmek, gürültüyü azaltmak, ses kaynaklarının absorplanması çok fazla olabilir, yankılanma süresini azaltabilir, kapalı gürültüyü azaltabilir, sessiz sessiz kalmanın ideal efektini elde edebilirsiniz.

5 Kar, hala su durağı gibidir çünkü kar hafiftir, boşluğun ortasındaki kar taneleri tarafından absorbe edilecek yere temas eden düşüşü vurduğunda etki sesi ve çok sayıda arka plan duvar sesi emen fonksiyonu da yumuşak paket ilkesine uyarlanmıştır.

Dikkat et

1 Yumuşak çanta tabanı taban taban yağ kaplamasının taban yüzeyi iki tutamdan daha az olmamalı ve kilitler yüklenmelidir.

2 Yumuşak paketleme kumaşı, astar malzemesi ve kenar malzemeleri, renk, desen, yanma performans seviyeleri ve ahşabın nem içeriği tasarım gereksinimlerine ve mevcut ulusal standardın ilgili hükümlerine uygun olmalıdır.

Bir çift:dekorasyon kumaş sarılı akustik panel Sonraki:Deri Akustik Paneller

Sorgulama