Kumaş Kaplı Duvar Panelleri

Kumaş Kaplı Duvar Panelleri

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd en iyi kumaş kaplı duvar panelleri üreticileri ve tedarikçileri Çin'de, toptan bizim özelleştirilmiş kumaş kapalı duvar panelleri İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir hoş geldiniz. kumaş ses geçirmezlik paneli Ürün ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd en iyi kumaş kaplı duvar panelleri üreticileri ve tedarikçileri Çin'de, toptan bizim özelleştirilmiş kumaş kapalı duvar panelleri İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir hoş geldiniz.

kumaş ses geçirmezlik paneli

Ürün tanıtımı

Yumuşak paket, esnek malzeme ile ambalajlama yöntemine uygun, duvar yüzeyinin kapalı bir süslemesidir. Malzeme kalitesini malzeme yumuşak, yumuşak renklerle KULLANARAK, genel atmosfer atmosferini yumuşatabilir, derinlikleri de evde yükselebilir.

isim:

kumaş ses geçirmezlik paneli

Malzeme:

elyaf cam + polyester kumaş

Boyut:

600x600mm * 25mm veya özelleştirilebilir

Şekil:

yaprak

Yanmaz:

B1 sınıfı

renk

Kırmızı veya özelleştirilebilir

paket

Kutular (mobil ev tavan paneli)

çevre

E1 sınıfı

yoğunluk

96kg / m3 veya özelleştirilebilir

Ses emme katsayısı

0.9

fonksiyon

1 dekorasyon, güzelleştirme alanının rolü

2 alev geciktirici, ses emici, ses yalıtımı, nem geçirmez, kalıp geçirmez, antibakteriyel, su geçirmez, yağ, toz geçirmez, anti-kirlilik, anti-statik anti-çarpışma fonksiyonu önlemek.

teori

1 Akustik işleme ilkesine göre kumaş yumuşak paket ses emici levha yumuşak kumaş apre, kutu ve ses emici pamuk, su geçirmez alüminyum mat ile üretilmektedir.

2 Güçlü emici ses alanı için özel bir ses yutucu yapı malzemesi türü olan bu malzeme, koni veya kama şekli ses emici bir gövdeye dönüştürülmüş, gözenekli veya lifli malzemeden kesilerek oluşturulmuştur.

Dikkat et

1 Yumuşak paket ACTS kurulum oyun yapımcısı iyi uygulanan yüzey maddesinin rolü, sıkılaştırma fiksasyonu, kat katlama ve köpürme olgusunun arkasına kurulmasından kaçınılmalıdır.

2 yumuşak paketi mühendislik inşaat süreci sırasında, inşaat personeli dikkatli değilseniz, gömülü tip makale sürecinin kurulum, üretim ve önleme, muayene ve kabul güçlendirmelidir, sert kenarları levha plakası eşleşecek değil, ne zaman kesme levha kenar düz değil, kurucu değil, çevresel boşluk genişliğine neden olur tutarlı değildir.

3 Yumuşak çantanın resmi yapımından önce, kumaşla dikkatle seçilmiş ve kontrol edilmiş, aynı yerde bir kumaş yığını kullanmalısınız, yüzey renginden, dekoratif desenden ve benzeri şeylerden kaçınmalısınız.

Bir çift:Deri Akustik Paneller Sonraki:Ücretsiz

Sorgulama