Kumaş Kaplı Duvar Panelleri

Kumaş Kaplı Duvar Panelleri

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Co, Ltd çin'de en iyi kumaş kaplı duvar panelleri üreticileri ve tedarikçileri biridir, toptan bizim özelleştirilmiş kumaş İngiltere'de yapılan duvar panelleri kaplı hoş geldiniz, ve aynı zamanda bizimle fiyat kontrol etmek için hoş geldiniz. kumaş ses yalıtım paneli Ürün...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Co, Ltd çin'de en iyi kumaş kaplı duvar panelleri üreticileri ve tedarikçileri biridir, toptan bizim özelleştirilmiş kumaş İngiltere'de yapılan duvar panelleri kaplı hoş geldiniz, ve aynı zamanda bizimle fiyat kontrol etmek için hoş geldiniz.

kumaş ses yalıtım paneli

Ürün tanıtımı

Yumuşak paket, paketleme yöntemine esnek malzeme ile duvar yüzeyinin kapalı bir süs olduğunu. Bu bir malzeme yumuşak, yumuşak renklerin malzeme kalitesi kullanır, genel uzay atmosferi yumuşatabilir, derin derinliği de ev yükseltebilirsiniz.


Adı:

kumaş ses yalıtım paneli

Malzeme:

fiber cam + polyester kumaş

Boyutu:

600x600mm*25mm veya özelleştirilebilir

Şekil:

Sayfa

Yan -maz:

B1 sınıfı

Renk

Kırmızı veya özelleştirilebilir

Paket

Kutular (mobil ev tavan paneli)

Çevre

E1 sınıfı

Yoğun -luğu

96kg/m3 veya özelleştirilebilir

Ses emici katsayısı

0.9


Işlev

1 dekorasyon, güzelleştirme alanırolü

2 alev geciktirici, ses emici, ses yalıtımı, nem geçirmez, kalıp geçirmez, antibakteriyel, su geçirmez, yağ, toz geçirmez, anti-kirlenme, anti-statik, anti-çarpışma fonksiyonu önlemek.

Teori

1 Akustik işleme prensibine göre, bez yumuşak paket ses emici tahta yumuşak kumaş terbiye, kutu ve ses emici pamuk, su geçirmez alüminyum paspas tarafından yapılır

2 Güçlü emme ses alanı için özel ses emme yapısı malzemeleri bir tür, bir koni veya kama şeklinde ses emici vücut haline kesim oluşturan gözenekli veya lifli malzemeden yapılır.

Dikkat edin

1 Yumuşak paket ACTS kurulum oyun yapımcısı iyi preslenmiş yüzey malzemesinin rolü, sabitleme vestee sıkın, katman kıvrımları ve köpük fenomen arkasında yüklü kaçınılmalıdır.

2 yumuşak paket mühendislik inşaat sürecinde, muayene ve kabul güçlendirmek gerekir, üretimde önlemek, gömülü tip makale sürecinin kurulumu, inşaat personeli dikkatli değilse, sert kenarları batten plaka maç olmaz, plaka kesme kenarı düz değil, kurucu değil, periferik boşluk genişliği neden tutarlı değildir.

3 Yumuşak çanta resmi inşaat önce, dikkatle seçilmiş ve kumaş ile kontrol, aynı yerde kumaş aynı toplu kullanmanız gerekir, yüzey rengi, dekoratif desen ve benzeri kaçının.


Bir çift:Kumaş tavan askıya Sonraki:Akustik Duvar Kaplamaları

Sorgulama