Kama Akustik Köpüğü

Kama Akustik Köpüğü

Malzeme ve Uygulamalar: Poliüretan sünger ile çevre dostu, kokusuz, tatsız, çevre dostu, ideal iç ses emici, ses yansıtıcı akustik malzeme olan Kama Akustik Köpük. Yaygın olarak kayıt odası stüdyosu, vokal odası barı, piyano odası, ofis, konferans salonu, sinema, tiyatro, müzik salonu, davul seti odası, ses test odası, dil laboratuarı ve diğerlerinin iç dekorasyonunu ve bilgisayarını kullanıyor. oda, jeneratör seti, ses geçirmez oda, koruyucu kutu, daha sessiz oda vb.

Ürün ayrıntıları

Malzeme ve Uygulamalar

Poliüretan sünger ile çevre dostu, koku yok, tatsız, çevre dostu, ideal iç ses emici, ses yansıtıcı akustik malzeme olan Kama Akustik Köpük.

Yaygın olarak kayıt odası stüdyosu, vokal odası barı, piyano odası, ofis, konferans salonu, sinema, tiyatro, müzik salonu, davul seti odası, ses test odası, dil laboratuarı ve diğerlerinin iç dekorasyonunu ve bilgisayarını kullanıyor. oda, jeneratör seti, ses geçirmez oda, koruyucu kutu, daha sessiz oda vb.


Özellikler:

Boyutu: 500 * 500 * 50mm, diğerleri özelleştirilebilir.

Kalınlık: 50mm, diğerleri özelleştirilebilir.

Renk: Renk çeşitleri özelleştirilebilir.

Yoğunluk: 15kg / m3, 25kg / m3, 35kg / m3, diğerleri özelleştirilebilir.

Yanmaz: B2 sınıfı


Kurulum yöntemi:

  1. Kama Acoustic Foam yapıştırıcısını duvara eşit olarak yapıştırın, daha sonra köpüğü pürüzsüz hale getirin ve yapıştırıcı das% 80 kuruduğunda duvara sıkıca bastırın.

  2. Daha güçlü çift taraflı bantla, köpüğün arka tarafına yapıştırın, duvardaki köpük süngeri sıkıca ve düz olarak bastırın.


Avantajları:

  1. Mükemmel ses emilimi, iyi ısı yalıtımı

  2. Alev geciktirici derece 2'dir ve erime noktası 50 dereceye ulaşır;

  3. Kolay inşaat

  4. Çevre dostu, geri dönüştürülebilir;

  5. Suya dayanıklı, güçlü su geri sıra suyu, ses emici performansı düşmez, form aynı kalır.

Bir çift:Akustik yumurta sandık kama stüdyo ses yalıtımlı köpük Sonraki:acosutik köpük piramit fayans mavi renk

Sorgulama