Ses Yalıtımı Akustik Köpük

Ses Yalıtımı Akustik Köpük

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Co, Ltd en iyi ses yalıtımı akustik köpük üreticileri ve tedarikçileri Çin, toptan bizim özelleştirilmiş ses yalıtımı akustik köpük İngiltere'de yapılan hoş geldiniz, ve ayrıca bizimle fiyat kontrol etmenizi bekliyoruz. Malzeme oranı: on kez, on beş kez, ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Co, Ltd en iyi ses yalıtımı akustik köpük üreticileri ve tedarikçileri Çin, toptan bizim özelleştirilmiş ses yalıtımı akustik köpük İngiltere'de yapılan hoş geldiniz, ve ayrıca bizimle fiyat kontrol etmenizi bekliyoruz.

Malzeme oranı: on kez, on beş kez, yirmi beş kez, otuz kez, otuz beş kez,

Genişlik 1 M-1 5 K 0010010 nbsp.;

Uzunluk: özelleştirilebilir

Kalınlık: 0. 2 mm-300mm (birleştirilebilir 0010010 nbsp; sayfa)

Yoğunluk: 1 3 - 1 5 D {{1}} nbsp; şartname 2 m * 1 m * 35 / {{ 5}} mm ayrıca farklı gereksinime göre özelleştirilebilir

Malzemeler: PU

Renk: beyaz veya siyah (diğerleri belirli bir siparişe ulaştığında özelleştirilebilir.)

1. Sıcak kür kalıplanmış poliüretan köpük bir kez PU kalıplanabilir, ürün rahat, esneklik, dayanıklılık ve güvenlik açığıdır, ücretsiz tasarımı esas olarak mobilya masaj koltuklarında, otomotiv ve ambalaj malzemelerinde vb.

Mobilya süngeri, laminasyon kumaş süngeri, ayakkabı malzemeleri, polimerik sünger gibi her türlü yüksek dereceli sünger. 0010010 nbsp;

Her türlü renkli pamuk, ateş pamuğu, antistatik sünger, filtre pamuğu, odun hamuru pamuğu, inci pamuğu, pamuk dalgası.

4. Her türlü sünger yastık (yavaş geri sekmeli sünger yastıklar, manyetik sağlık yastığı ve her türlü sünger yatak gibi)

5. Sünger parçaları (saatler, teneke kutular, baskı, sünger gibi ambalaj torbaları) ve tasarım işleme ürünlerini sonuçlandırır.

6. Her türlü sünger ürünleri (oyuncaklar, ev uygulamaları vb.)


Bir çift:Akustik Kama Köpüğü Sonraki:Ücretsiz

Sorgulama