Ses Yalıtımlı Akustik Köpük

Ses Yalıtımlı Akustik Köpük

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd Çin'de en iyi ses yalıtımlı akustik köpük üreticileri ve tedarikçilerinden biridir, toptan bizim özelleştirilmiş ses yalıtımlı akustik köpük İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir. Malzeme oranı: on kat, on beş kere, ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd Çin'de en iyi ses yalıtımlı akustik köpük üreticileri ve tedarikçilerinden biridir, toptan bizim özelleştirilmiş ses yalıtımlı akustik köpük İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir.

Malzeme oranı: on kat, on beş kere, yirmi beş kere, otuz kere, otuz beş kere,

Genişlik 1M-1.5M

Uzunluk: özelleştirilebilir

Kalınlık: 0,2 mm-300 mm (kompozit tabaka)

Yoğunluk: 13-15 D belirtimi 2m * 1m * 35 / 50mm farklı gereksinime göre de özelleştirilebilir

Malzemeler: PU

Renk: beyaz veya siyah (diğerleri belirli bir siparişe ulaştığında özelleştirilebilir.)

1.Hot kürü kalıplı poliüretan köpük bir kez PU kalıplanmış olabilir, ürün rahat, esneklik, dayanıklılık ve güvenlik açığı, ücretsiz tasarımı mobilya masaj koltukları, otomotiv ve ambalaj malzemeleri, vb uygulanır ağırlıklı olarak

Mobilya sünger, sünger kumaş, ayakkabı malzemeleri, polimerik sünger laminasyon gibi yüksek dereceli sünger 2.All türleri.

Renkli pamuk, yangın pamuğu, anti-statik sünger, filtre pamuğu, odun hamuru pamuğu, inci pamuğu, pamuk dalgası 3. türlü.

4. Yastık her türlü (yavaş rebound sünger yastıklar, manyetik sağlık yastık ve sünger yatağı her türlü gibi)

5. Parçaları (örneğin saatler, teneke kutular, baskı, ambalaj torbaları, ör. Sünger gibi) bırakın ve tasarım işleme ürünlerini sonlandırın.

Sünger ürünler 6.All tür (oyuncaklar, ev eşyaları, vb gibi)

Bir çift:Akustik Kama Köpüğü Sonraki:Ücretsiz

Sorgulama