Akustik Kama Köpüğü

Akustik Kama Köpüğü

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd bir Çin en iyi akustik kama köpük üreticileri ve tedarikçilerinden, toptan bizim özelleştirilmiş akustik kama köpük İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir. Malzeme oranı: on kat, on beş kere, yirmi beş ...

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Ltd bir Çin en iyi akustik kama köpük üreticileri ve tedarikçilerinden, toptan bizim özelleştirilmiş akustik kama köpük İngiltere'de yapılan hoş geldiniz ve ayrıca bizimle fiyat kontrol edilir.

Malzeme oranı: on kat, on beş kere, yirmi beş kere, otuz kere, otuz beş kere,

Genişlik: 1M-1.5M

Uzunluk: özelleştirilebilir

Kalınlık: 0,2 mm-300 mm (kompozit tabaka)

Yoğunluk: 13-15 D belirtimi 2m * 1m * 35 / 50mm farklı gereksinime göre de özelleştirilebilir

Malzemeler: PU

Renk: beyaz veya siyah (diğerleri belirli bir siparişe ulaştığında özelleştirilebilir.)

(1) yüksek ses emme hızı

(2) iyi ısı yalıtımı

(4) yakın yapı, kararlı form.

(5) hafif, güvenli ve kullanışlı inşaat

(6) insan için zararsız, çevre için kirliliksiz, hiçbir koku yok

(7) su geçirmez, güçlü su arka sıra su, ses emici performans düşme değil, form aynı kalır.

(8) yeniden kullanılabilir, kolay yok edilebilir, çevreye ikincil bir kirlilik yoktur.

(9) erime noktası 250 derece (c)

Ev uygulamalarında, otomotiv, hoparlörler, kayıt stüdyosu, oditoryum odası, KTV gece kulübü vb. Uygulamalarda, ses emici, ses yalıtımı ve dekorasyonda görev vardır.

Fabrika, PU sünger, PU ürünleri, yüksek yoğunluklu, düşük yoğunluklu sünger, sünger köpük, kauçuk ürünleri ve diğer ürünlerin üretiminde ve satımında uzmanlaşmıştır.

Sünger sınıflandırması:

Kimyasal, endüstriyel sünger, (köpük endüstriyel üretimde çok kullanılır, pamuk gibi, pamuk, kauçuk, pamuk, bellek, vb. Tasarımları sonlandırır)

PU sünger ağırlıklı olarak, müşteri gereksinimlerine göre, işleme, termal işleme ve patlatma işleme delik açma işlemlerini de yapabilen, dilimlenebilen veya rulo kesilebilen polyester ve polieter tiplendir. PU süngerinin, otomotiv, akü sanayi, kozmetik endüstrisi, göğüs iç çamaşırı imalatı ve yüksek kalorifer dahil olmak üzere çeşitli endüstrileri kapsayan ısı muhafazası, ısı yalıtımı, ses emici, şok emici, alev geciktirici, antistatik, iyi nefes alabilen performansı olduğu için, sınıf mobilya imalatı vb.

Bir çift:kendinden yapışkanlı Kare ses geçirmez PU Köpük Sonraki:Ses Yalıtımlı Akustik Köpük

Sorgulama