Hakkımızda

Shenzhen Vinco Ses Yalıtım Malzemeleri Co, Ltd yıllarca ses yalıtım malzemeleri konusunda uzmanlaşmış ve Ar-Ge, üretim, satış ve ürünlerin satış sonrası servis sağlamak.

Vinco ürünleri, etkinlik bölümünü, ısı yalıtım panelleri, ses yalıtım köpükleri, duvar ses yalıtımı, zemin ses yalıtımı, tavan ses geçirmezliği, boru ses yalıtımı, akustik paneller, ses yalıtımı, ses emici paneller, yalıtım malzemeleri, ses emici köpükler vb. Içerir.

Yüksek teknoloji ürünü bir firma olarak, ürünlerimiz yanmaz, sugeçirmez, korozyon önleyici, güve yastığı, gerilmiş, yivli ve kolay inşaat, düşük maliyetli, en iyi anlama, çevreye duyarlı ve yüksek ses yalıtım oranlarına sahip oldukları için yetenekli.

Ürünler konut, fabrika, makine odası, toplantı salonu, çoklu funtion odası, KTV, boru, ofis, araba ve diğer birçok site için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Vinco, güçlü yeniliğe, güvenilir kaliteye ve yüksek maliyet performansına ikili olarak bakarken yerel güçlere odaklanıyor ve Vinco ürünleri müşterileri ile çok popüler hale geldi.

İş hedefimiz Ar-Ge ve üretim yapan ve en çok stive yapan profesyonel bir şirket olmaktır.

Yüksek kalitede ürün sağlamak için otomatik olarak bilgisayar kontrollü makinalar ve profesyonel teknik elemanlardan oluşan bir takımız var. Yıllık satış kadar 500.000 metrekare Ses Malzemeleri, Akustik ürünler, hareketli bölüm, Kompozit Malzemeler kadar ulaşabilirsiniz. Uzun vadeli iş işbirliği relationship.We kurmak için fabrika ziyaret hoşgeldiniz size en iyi hizmeti, mükemmel kalite ve rekabetçi fiyat sunacak.